Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi

Giresun / Bulancak

Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi
 • Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 2
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Giresun
İlçesi Bulancak
OBP Puanı (*) 72.6318
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi Giresun ili Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "72.6318". Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi ile ilgili 2 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[kararsız]

benim okulumda dil bölümü açılmadıda burada açılmış okulun dil bölümü hakkında beni bilgilendirir misiniz rica etsem

2021-08-31 16:40
 
0
 
0
[Öğrenci]

Ben bu okulda okuyan bir 9. Sınıfım bizim sınıfımız okuldaki diğer sınıflardan daha üstün görünmesine rağmen seviyesiz bir sınıf ilk geldiğimde belki okula alıştığım zaman fikirlerim iyiye yöneleb

ilir demiştim ama suan 2. Dönemdeyiz hala fikirlerim aynı öğrenci kalitesi eğitim kalitesi çok düşük sadece öylesine okuyorsunuz bir sayısal seçecek öğrenci kesinlikle buraya gelmesin sayısal için doğru kişiler yok düz bir okul açıkta kalan gelmiş şuan alışmak zor olur diye başka okullara kayıt olmuyorum bu okuldan mezun olmak için gün sayıyorum ha bu arada okul üniversiteye mezun vermiş ama hiçbiri iyi kaliteli bir okul değil Allah sonumuzu hayır etsin.

2020-02-05 16:33
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 2

Giresun Mimar Sinan Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 2

Bulancak Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Keşap Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Aksu 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Halil Gürel Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Atatürk Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz