Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Yozgat / Sorgun
Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi Yozgat ili Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi Taban Puanı 381.8515 -
2016 Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi Taban Puanı
330.6549 39.4400

Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Yozgat Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi yorumları, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi nerede?, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi formaları, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi adresi, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi başarıları, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi Yozgat, Sorgun Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi

google+ google+ google+