Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
Adres
MEB logo Mardin / Kızıltepe
Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 120
Taban Puanı 241.6404
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi Mardin ili Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 241.6404 -
2017 Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 209.9585 -
2016 Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
198.3164 83.8700

Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Mardin Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi Mardin, Kızıltepe Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+