Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Yozgat / Merkez
Serpil Akdağ Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Serpil Akdağ Anadolu Lisesi Yozgat ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Serpil Akdağ Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Serpil Akdağ Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Serpil Akdağ Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Serpil Akdağ Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Serpil Akdağ Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Serpil Akdağ Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Serpil Akdağ Anadolu Lisesi Taban Puanı 363.6675 -
2016 Serpil Akdağ Anadolu Lisesi Taban Puanı
316.2822 43.9900

Serpil Akdağ Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Serpil Akdağ Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Serpil Akdağ Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Serpil Akdağ Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Serpil Akdağ Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Yozgat Serpil Akdağ Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Serpil Akdağ Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Serpil Akdağ Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Serpil Akdağ Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Serpil Akdağ Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Serpil Akdağ Anadolu Lisesi yorumları, Serpil Akdağ Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Serpil Akdağ Anadolu Lisesi nerede?, Serpil Akdağ Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Serpil Akdağ Anadolu Lisesi formaları, Serpil Akdağ Anadolu Lisesi adresi, Serpil Akdağ Anadolu Lisesi başarıları, Serpil Akdağ Anadolu Lisesi Yozgat, Merkez Serpil Akdağ Anadolu Lisesi

google+ google+ google+