Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Zonguldak / Merkez
Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı 324.9287 -
2016 Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı
275.6198 57.8000

Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Zonguldak Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi yorumları, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi nerede?, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi formaları, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi adresi, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi başarıları, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak, Merkez Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi

google+ google+ google+