Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Zonguldak / Kilimli
Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak ili Kilimli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı 267.7725 -
2016 Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı
157.0840 94.3000

Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Zonguldak Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi yorumları, Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi nerede?, Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi formaları, Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi adresi, Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi başarıları, Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi Zonguldak, Kilimli Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi

google+ google+ google+