Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0 372 266 70 97
0 372 266 70 97
Adres Fatih mh. Bilgi sk. No2 67600 KOZLU/ZONGULDAK
MEB logo Zonguldak / Kozlu
Kozlu Anadolu Lisesi

http://kozluanadolu.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Kozlu Anadolu Lisesi Zonguldak ili Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kozlu Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Kozlu Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Kozlu Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Kozlu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kozlu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Kozlu Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Kozlu Anadolu Lisesi Taban Puanı 350.5033 -
2016 Kozlu Anadolu Lisesi Taban Puanı
297.0268 50.3800

Kozlu Anadolu Lisesi ,  2005 yılı eylül ayında 9. sınıflardan oluşan 4 derslikle eğitim öğretime başlamıştır.

       2014/2015 Eğitim Öğretim yılı itibariyle 9. sınıflarda 6, 10. sınıflarda 7, 11. sınıflarda 4, 12. sınıflarda 3 olmak üzere toplam 20 derslik ; 1 müdür, 1 müdür yardımcısı, 33 öğretmen , 1 memur ve 4 yardımcı hizmetler personeli ve 515 öğrenci ile eğitim öğretime devam etmektedir.  
       Okul binamız  4 katlı olup okulumuzda 1 müdür odası, 1 müdür yardımcısı odası, 1 öğretmenler odası, 1 spor odası, 1 rehberlik odası bulunmaktadır. Kapalı spor salonu, kütüphane, çok amaçlı salon, fizik ve kimya laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarı , müzik odası , resim atölyesi , etüt odaları , kantin ve bahçe okulumuzun diğer etkinlik alanlarıdır. Okul binamız eğitim öğretimle ilgili her türlü sosyal,  kültürel ve sportif etkinliğin yapılmasına elverişlidir. Okulumuz ilçedeki en büyük okul olma özelliğine sahiptir.         Okulumuz Öğrenci Merkezli Eğitim anlayışını hedeflemiş olduğundan okulumuzda Tiyatro Kulübü , Hentbol , Voleybol , Futbol , Futsal , Halk oyunları ekipleri oluşturulmuştur. Kozlu Anadolu Lisesi 2009 yılında itibaren 6 dönem mezun vermiştir. Mezun öğrencilerimiz ve mevcut öğrencilerimiz ile okul personelimiz arasındaki samimi bağ ve aile ortamı okulumuzun en önemli özelliklerinden biridir.

         Okul aile birliğiyle birlikte yürütülen çalışmalarla bahar şenlikleri, Mezuniyet törenleri, öğretmenler günü kutlamaları, anneler günü, babalar günü ve  yılbaşı etkinlikleri yapılmaktadır. 
        Okulumuz, tecrübeli ve başarılı öğretmen kadrosuyla açıldığı günden itibaren sosyal , kültürel ve akademik alanlarda kendini geliştirerek özveriyle çalışmaya devam etmektedir.

VİZYON
Çağdaş, demokratik, gelişmeye ve değişime açık, düşünen, sorgulayan, katılımcı, sevgi dolu, hoşgörülü insan yetiştirerek topluma kazandırmaktır. Bilimde, sanatta, sporda tüm kültürel faaliyetlerde Kozlu Anadolu Lisesi’ni Türkiye’nin önde gelen Anadolu Liseleri arasında yer almasını, mezun olan bütün öğrencilerin mezun olduğu Kozlu Anadolu Lisesi ile onur ve gurur duymasını sağlamaktır.

MİSYON
Yaşam boyu sürdüreceği bir beceri olarak öğrenmeyi davranış haline getirebilen ve kendi öğrenmesi için çaba harcayabilen, Evrensel, kültürel ve ailevi değerlerin bilincinde bir insan olarak insanlık değerlerine sahip çıkan, Bilimsel, akılcı ve mantıklı düşünme becerisine sahip öğrenciler yetiştirerek, onları bilgi toplumunun onurlu bireyleri haline getirip toplum yaşamına hazırlamak, MİSYONUMUZDUR...

BAŞARI DURUMU:

2014 Başarı durumunu incelemek için tıklayınız

2012 Başarı durumunu incelemek için tıklayınız

Derslik Sayısı: 21
Öğretmen Sayısı: 33
Öğrenci Sayısı: 511

Kozlu Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Kozlu Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Kozlu Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Kozlu Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Kozlu Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0 372 266 70 97
Okulun Faxı: 0 372 266 70 97
Okulun Adresi: Fatih mh. Bilgi sk. No2 67600 KOZLU/ZONGULDAK

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Zonguldak Kozlu Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kozlu Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Kozlu Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Kozlu Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Kozlu Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Kozlu Anadolu Lisesi yorumları, Kozlu Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kozlu Anadolu Lisesi nerede?, Kozlu Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Kozlu Anadolu Lisesi formaları, Kozlu Anadolu Lisesi adresi, Kozlu Anadolu Lisesi başarıları, Kozlu Anadolu Lisesi Zonguldak, Kozlu Kozlu Anadolu Lisesi

google+ google+ google+