Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Adıyaman / Gölbaşı
Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi Adıyaman ili Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi Taban Puanı 356.0204 -
2016 Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi Taban Puanı
304.4491 47.8900

Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 3 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Adıyaman Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi yorumları, Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi nerede?, Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi formaları, Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi adresi, Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi başarıları, Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi Adıyaman, Gölbaşı Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi

google+ google+ google+