İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi

Bursa / İnegöl

İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
  Ekle
 • 29
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 413.7013
Yüzdelik Dilimi 3.96
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi bir Proje Okuludur.

İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi Bursa ili İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. Bu okulu tercih edebilmeniz için 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekir.

İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 413.7013 3.96
2020 432.0287 3.38
2019 457.4794 3.42
2018 389.5620 3.39
2017 484.9550 3.82
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
120
2020
170
2019
120
2018
120
Türkiye genelinde bir ilde Fen lisesi olarak ikincisinin açılmasına izin verilen ilk ilçe İnegöl, Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi olmuştur.  Okulumuzun varlık sebebi düşünen, sorgulayan, düşündüklerini açıkça ifade edebilen insanlar yetiştirmektir. Projeleriyle öncü, başarıyı arayan ve ona ulaşan maddi manevi değerlerine sahip geleceği düşünen bir nesil yetiştirmektir.

Amacımız, matematik ve fen bilimleri alanlarında ülkemizin ihtiyacı olan bu toprağın bilim adamlarının yetiştirilmesine kaynaklık etmektir.

İnegöl Mediha Hayri Çelik Fen Lisesi bir cazibe merkezidir yurdun her köşesinden öğrenciler burada toplanır. Öğrencilerimiz dört yıllık gayretli bir çalışma döneminden sonra ülkenin en iyi üniversitelerinde yerlerini alır. Daha sonra birer yıldız olarak yine yurdun her köşesine yayılmaya başlar.

Fen lisesi 16 derslik ve 252 öğrenciyi barındıracak kapasitede bir yurt binasından oluşmaktadır. Okul pansiyonu 164 kız ve 88 erkek öğrenci barınacak şekilde planlanmıştır. Okulumuz 30 öğretmen, idareci ve 480 öğrencimizle hizmet vermeye devam etmektedir.

Fen ve biyoloji laboratuarlarıyla öğrenciler bilimi uygulamalı olarak görürler. Okul kütüphanesi sürekli yenilenmekte, öğrencilerimize araştırma ve sessiz bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Başarılı hizmetli ve aşçı kadrosuyla okulun üst katında öğle vakti gündüzlü öğrenciler de dahil üç öğün yemek verilmektedir.

Okulumuz yüksek öğrenime daha çok tıp ve mühendislik alanlarında öğrenci yetiştirmektedir. Bugüne kadar 156 tıp, 200 mühendislik, 33 dişçilik, 25 eczacılık, 21 hukuk fakültelerine öğrenci yerleştirilmiştir.

Mezun öğrencilerimizle ağustos ayının sonunu geleneksel buluşma günü olarak belirledik. Okul bahçemizde her yıl ayrı bir sevinç tablosu yaşanmaktadır. İnegöl Mediha Hayri Çelik Fen Lisesi başarılı eğitim ve çalışanlarıyla İnegöl'ün iftiharı olmaya devam edecektir.

Okul Pansiyonu Okul derslik binamızın karşısında zemin artı iki kattan meydana gelmektedir. Zemin katı kız öğrencilerimiz , bir ve ikinci katta erkek öğrencilerimiz kalmaktadır. Kız ve erkek öğrencilerimiz kendilerine ayrılan pansiyonlara farklı kapılardan girmektedir.

Diğer devlet yurlarından farklı olmak üzere kendine özgü bir mimariyle inşa edilen okul pansiyonunda öğrencilerimiz dörder, altşar kişilik odlarda kalmaktadır. Otel konseptiyle düzenlenen öğrenci odalarında banyo ve tuvalet oda içerisindedir.

Pansiyonda kız ve erkek öğrenci bölümlerinde ayrı ayrı olmak üzere günlük ihtiyaçları karşılamaya yönelik buzdolabı da vardır. Günlük kullanımlar için her iki bölümde küçük mutfaklar da tanzim edilmiştir. Öğrenci nevresim ve çamaşırlarının yıkanabilmesi için çamaşırhane, elbiselerin kurutulup ütülenmesi için çamaşır odaları günün her saati hizmet vermektedir.

Pansiyonumuzda günün her saati sıcak su mevcuttur. Derssaatleri dışında pansiyonda kalan öğrencilerimiz boş zamanlarını dinlenme odlarında televizyon izleyrek değerlendirebilirler. Pansiyonda her gün üç saat etüt yapılmakta, etütten artakalan zamanlarında arzu eden öğrencilerimiz odalarında veya etüt salonlarında ders çalışarak zamanlarını değerlendirebilmektdirler.

SORU 1: Okulunuz ne zaman açıldı, kaç yıldır hizmet veriyor? Okulumuz 2007-2008 eğitim öğretim yılında açıldı. Şu anki binamıza 2008-2009 eğitim öğretim yılında taşındık. Dokuz yıllık bir okuluz. Bu yıl altıncı dönem öğrencilerimizi mezun ettik. Seksen altı öğrencimiz mezun oldu.

SORU 2: Okulunuz kaliteli mi? Başarılı bir okulsanız bunu nasıl anlayacağız? Okulumuz Bursa´nın şüphesiz en dinamik ve başarılı okullarından birisidir. Okulumuz ÖSYM tarfından yapılan sınavlarda ve yerleştirmelerde Bursa´da ilk üç içerisinde yer almaktadır. Kadromuz oldukça deneyimli ve başarılı öğretmenlerden oluşmaktadır.

SORU 3: Öğretmen kadronuzda eksik var mı? Öğretmen kadromuzda herhangi bir eksiklik yoktur. Öğretmenlerimizin tamamı kadroludur.

SORU 4: Öğrencileriniz genellikle hangi illerden. Öğrencilerimizin %40´si İnegöl´den, diğer öğrencilerimiz genellikle Bursa´nın diğer ilçeleri ve civar illerden gelmektedir. Kütahya, Çanakkale, Manisa, İzmit, Balıkesir bu illerin başında gelmektedir. Ama bunun yanında Kahramanmaraş, Ağrı, İstanbul, Adana gibi illerden öğrencilerimiz de var.

SORU 5: Yurdunuzun kapasitesi nedir? Şu anki durumu nedir? Yurdumuz 154 öğrenci kapasitelidir. 66 kız öğrenci 88 erkek öğrenci kapasitesi vardır. Bu sene yurdumuza 22 erkek yatılı öğrenci; 13 kız yatılı öğrenci alınacaktır. (Bu sayı temmuz ayından sonra bir miktar artabilir.) Öğrenci ve velilerimizin 2015-2016 yılı yerleştirmelerinde mağdur olmamaları için Yatılı kontenjanına dikkat etmeleri gerekir. Başvuran öğrencilerin durumuna göre pansiyon kapasitemiz yetersiz olabilir. Okulumuzu kazanan bütün öğrencilerimizi yatılı alamıyoruz. Yatılı kalmak isteyen öğrenciler puan üstünlüğüne göre yurt pansiyonuna alınmaktadır. Yönetmeliğe göre %20 paralı yatılı, %80 parasız yatılı öğrenci kabul edilmektedir.

SORU 6: Öğrenciler pansiyona yerleştirilirken ne gibi kriterle alınmaktadır? Pansiyona başvuran öğrencilerin sayısı alınacak öğrenci sayısından az ise öğrencilerin tamamı pansiyona alınır. Başvuru kontenjanı aştığı taktirde öğrenciler paralı ve parasız yatılı olmak üzere ikiye ayrılır. TEOG puanına göre, kontenjan dahilinde, sıralamayla öğrenciler yurda yerleştirilir. Burslu öğrenciler pansiyona, kontenjan dahilinde, parasız yatılı olarak kaydedilir. Bu öğrencilerin bursları pansiyon kaydının akbinde sonlandırılır. Burs almayan, aile geliri yönetmelikte belirtilen parasal değerin üzerinde olan öğrenciler ise,yine kontenjan dahilinde, paralı yatılı olarak pansiyona kaydedilir.

Paralı yatılı öğrenciler bir yıl içinde dört eşit tasit halinde devlete 2510 TL öderler. Bu ücreti yatırmayan öğrencinin pansiyondan kaydı ay içinde silinir.

Okulumuzu yatılı okul diye tercih eden öğrencilerimizin okul yurdunda kalamama riskini göze almaları, planlamalarını buna göre yapmaları gerekir. .

SORU 7: İnegöl'de okul yurdunuzdan başka kalabilecek mekânlar var mı? Evet, İnegöl´de çeşitli özel kuruluşlara ait kız ve erkek öğrenci yurtları var. Arzu eden öğrenciler bu yurtlarda belli bir ücret karşılığı konaklayabilir. Bu pansiyonlar öğrencilerimizi indirimli almaktadır. Öğrenciler bu pansiyonlara 2000-3000 TL arasında değişen ücretlerle kayıt olabilmektedir. Halen bu yurtlarda öğrencilerimizin bir bölümü yatılı olarak kalmaktadır..

SORU 8: Bursa´ya servisiniz var mı? Bursa´ya servisimiz vardır. Az da olsa bir gurup öğrencimiz Bursa´ya her gün gidip gelmektedir. Bu servisi İnegöl Anadolu Öğretmen Lisesi´yle ortak kullanmaktayız. Aynı zamanda Yenişehir ilçesine de bazı öğrencilerimiz servisle gidip gelmektedir. Okulumuzu kazanan öğrencilerimiz genellikle İnegöl´deki özel yurtlarda veya pansiyonumuzda kalmayı tercih etmektedir.

SORU 9: Okulunuzun adı nereden geliyor? Okulumuz İnegöl esnaflarından Metin Çelik Beyefendi tarafından annesi Mediha ve babası Hayri Çelik adına yaptırılmıştır. Özel şahıs tarafından yaptırıldığı için okulun kendine has estetik ve kullanışlı bir mimarisi vardır.

SORU 10: Okulunuza ulaşım nasıl? Okul ulaşımımız kolaydır. İnegöl terminalinden her 10-15 dakikada bir Bursa´ya otobüs kalkmaktadır. Öğrenciler 10 TL karşılığında Bursa şehir merkezine 45 dakikalık bir yolculuktan sonra ulaşabilmektedir. Ayrıca İnegöl terminalinden civar illere çeşitli otobüs firmaları yolcu taşımaktadır. İnegöl´ün Ankara yolu üzerinde bulunması ulaşımın kolay olmasını sağlamaktadır.

Terminalden okulumuza midibüslerle ulaşabilirsiniz. Bu midibüsler Kent Kart denilen manyetik kartlarla bir lira karşılığında sizleri okulumuzun 150 metre yakınına getirmektedir. Okulumuza terminalden 3 numaralı midibüsle ulaşabilirsiniz.

SORU 11: Geçen sene kaç puanla öğrenci aldınız? 2015-2016 eğitim öğretim yılı son yerleştirme sonucu okulumuzu kazanan en son öğrencinini puanı 476,694´dür. Yani taban puanımız 476,694´dir.Geçen yıl ki yüzdelik dilim ise 2,75 olmuştur.

SORU 12: Kaç sınıf, kaç öğrenci alacaksınız? 4 sınıf yani 120 öğrenci okulumuza yerleşmeye hak kazanacak. Sınıf sayılarımız yönetmeliğimize göre 30´u geçemez.

SORU 13: Fiziki şartlarınız nasıl? Okulumuz yeni bir okuldur. Laboratuarlarımız, kütüphanemiz, konferans salonumuz, yurdumuz oldukça güzel ve çağın şartlarına uygun bir şekilde döşenmiştir. Her okulda olduğu gibi bizim okulumuzun da eksiklikleri var, bunlar zaman içerisinde giderilmeye çalışılıyor.

SORU 14: Neden pansiyona 16 kız öğrenci alıyorsunuz, okulunuzu kız öğrenciler tercih etmiyor mu? Pansiyonumuzun kız kapasitesi toplamda 66´dır. Bu kontenjan yer olmadığı için artırılamıyor. Öğrenci mevcudumuzun yarısı kızdır.

SORU 15: Biz öğrencimizle birlikte İnegöl´e taşınmak istiyoruz. İnagöl nasıl bir yer, kiralar nasıl? İnegöl nüfusu itibariyle 40´tan fazla ilden daha büyük bir ilçe. Aynı zamanda mobilya imalatı, sebze meyve üretimi ve çeşitli sanayi tesisleriyle yurt içi ekonomisine ciddi katkıları olan bir sanayi şehri. Aynı zamanda Osmanlıya başkentli yapmış Bursa´ya 45 km uzaklıkta. Ankaraya 5 saat, Eskişehir´e 3 saat, İstanbul´a 2 saat, İzmir´e 5 saat uzaklıkta. Yani cazibe merkezi şehirlerin kesişme noktasında.

İnegöl´de ev kiraları Bursa şehir merkezinden daha uygundur. Orta halli bir ailenin konaklayacağı evler 500, 550, 700 lüks evler ise 1200-1500 TL civarında kiralanabilir. İnegöl merkeze biraz uzak yerlerden daha uygun kiralık ev bulmak mümkün olabilir.

SORU 16: İnegöl´ün hiç olumsuz bir yanı yok mu? İnegöl´de hava kirliliği Türkiye´nin birçok yerinden daha fazladır. Burada bulunan Avrupa´nın en büyük sunta fabrikalarından biri ve diğer sanayi tesislerinin baca dumanları hava kirliliğini artırıyor. Ciddi yaptırımlar uygulanan bu fabrikalar filitre taktığı için hava kirliliği büyük oranda giderilmiştir. Bu kirlilikten etkilenmek istemeyenler merkeze uzak yerlerden ev kiralamayı tercih ediyor. Yukarıda bahsedilen olumsuzluk dışında İnegöl hemen hemen her yönden Türkiye´nin birçok şehri ve bölgesinden öndedir. Oldukça yeşil ve verimli toprakları vardır.

SORU 17: İnegöl´de güvenlik zaafiyeti olduğu söyleniyor, doğru mu? İnegöl Türkiye´nin üreten şehirlerinden biridir. Dünyanın birçok yerine mobilya bu büyük ilçeden gitmektedir. Büyük iş potansiyeli dolayısıyla nufus yapısı oldukça kozmopolittir, karışıktır. Bunun için zaman zaman diğer il ve ilçelerde olduğu gibi toplumsal olaylar yaşanmakta, bu durum medya organlarında abartılı bir şekilde verilmektedir. Okulumuz 2007 yılından beri ilçede eğitim ve öğretimini sürdürmektedir. Şu ana dek öğrencilerimizi incitecek herhangi bir olay , herhangi bir olumsuzluk yaşanmamıştır. Okulumuz ilçe merkezinin biraz dışında, oldukça sakin bir bölgede olduğu için bu tür olumsuzluklardan etkilenmemektedir.

SORU 18: Kıyafet uygulamanız nasıldır? Tek tip kıyafet uygulamasının devam etmektedir. Okul Tanıtım Videosunu İzleyin

İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • Bursa
  İl
 • İnegöl
  İlçe
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • Bursa
  İl
 • İnegöl
  İlçe
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • Bursa
  İl
 • İnegöl
  İlçe
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • Bursa
  İl
 • İnegöl
  İlçe
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • Bursa
  İl
 • İnegöl
  İlçe
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • Bursa
  İl
 • İnegöl
  İlçe
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • Bursa
  İl
 • İnegöl
  İlçe
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • Bursa
  İl
 • İnegöl
  İlçe
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • Bursa
  İl
 • İnegöl
  İlçe
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • Bursa
  İl
 • İnegöl
  İlçe
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
 • Bursa
  İl
 • İnegöl
  İlçe

Adres: Mediha Hayri Çelik Fen Lisesi, Burhaniye Mh., İnegöl/Bursa, Turkey

Tel: 0224 712 2727

Fax: 0224 712 1216

web: http://inegolfenlisesi.meb.k12.tr

İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi ile ilgili 29 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[mhcfl]

okul

2021-11-03 13:04
 
0
 
0
[mhcfl öğrencisi]

gelmeyin kafayı yersiniz çok baskı var her hafta quiz yapıyorlar tonla ödev verdikleri için kendi çalışma düzenimizi kuramıyoruz konuyu iyi kavramadan ödev yetiştirmeye çalışınca da verimsiz oluyor .uzaktan eğitim olmasa nakil giderdim çoktan

2021-10-24 18:05
 
0
 
0
[mezunn]

yurtlar hakkında:
dört kişilik oda sistemi uygulanıyor ve gerçekten bir disiplin var(fatih hocamız sağ olsun ) ders çalışma ortamı bence güzeldi ,çıt çıksa bile laf söylebiliyorduk ve idare bu konuda yanımızdaydı ses çıkaranlar gerçekten bastırılıyor(etütlerde)fakat sosyallik vs bunları düşünüyosanız gelmeyin derim bu okul size sosyallik katmaz .sosyal gelen bile sosyal çıkmaz bu okuldan.ama harbi arkadaşlıklar edinirsiniz (özellikle yurtta kalıyorsanız )bders konusunda bi sıkıntınız olmasın baba eğitim verir,inegölde daha iyi hoca yok (çok iyi tecrübeledim)kendinizi vermenize kalır her şey.ben yurtta kaldım ve tıp kazandım ve benim gibi de birçok arkdaşım var yani yurtta çalışamam ay aman diye bi tirip yok (gerçi o size bağlı ama bunu yaşayan çok insan görmedim olanlarda da genelde sıkıntı onlardaydı)okulun biraz sosyal ve kültürel yanına gelirsek : bence yaşanan yerden dolayı insanlar büyükşehirdeki gibi değil.sevgili ,etek boyu,kimle takıldığın,aman neden o saatte a101deydin(!) aman kızlar erkeklerle konuşmasın bu tür şeyler sebepsiz çok irdeleniyor.yurdun etrafında karşı cins kankanızla oturursunuz ertesi gün bütün okul sevgili diye laf çıkarır mesela.küçük bir okul olmasının da bunda etkisi var herkes herkesi tanıyor gidince bu dediğimi çok daha iyi anlayacaksınız
artısıyla eksisiyle,gelmekten pişman olmadığım,yine olsa yine gelirim dediğim güzel lisem.burda yeni yolculuklara başlayacak kardeşlerime şans ve başarı dilerim!! keşke imkan olsa da geri dönsem o zamanlara :)

2020-10-14 22:48
 
0
 
0
[İnegöl Mediha Hayri çelik fe]

Uzaktan eğitim gayet.guzel gidiyor harika bir okul

2020-10-05 10:51
 
0
 
0
Reklam
[İnegöl Mediha Hayri çelik fe]

Uzaktan eğitim gayet.guzel gidiyor harika bir okul

2020-10-05 10:51
 
0
 
0
[Mhcfl]

İnegöl fen ayricaliktir.Okulda olupta beğenmeyen arkadaşlara şaşırıyorum.Sosyallik yok diyorsunuz sosyallik isteyen sosyal bilimlere gidebilir.Bu okula iyi bir üniversite için gelinir sonuçta da iyi bir üniversite kazanılır.Bu yıl ilk 5.000 de 12 tane ögrenci var sadece 1 tanesi dershaneye gitmiş diğerleri okul kursuyla bu dereceyi yapmiş.Başarı için İnegöl Fen...

2020-08-24 00:41
 
0
 
0
[/.../]

Okulun yurdu hakkında bilgi alabilir miyim acaba? (Yurttaki öğrenciler nasıl, yurt çıkmazsa çıkabilecek yurtlar ne kadar uzaklıkta ve servisi var mı vb.)

2020-08-15 15:45
 
0
 
0
[Aday]

Üniversite yerleştirme istatistikleri çok iyi.Benim merak ettiğim acaba pansiyonda kalan son sınıf öğrencilerinin üniversiteye yerleşme oranı ve yerleştikleri okullar nasıl.

2020-07-24 09:22
 
0
 
0
[nr]

2018 yılında yerleştiğim okuldur. Öğrencileri asosyalleştiren, medrese düzeyinde anlamsız derecede bir disiplin var. Bu koşullar az bir kısım öğrenci için yararlı olurken, büyük bir kısım için özellikle uzaktan gelen öğrencilerde ciddi kopmalar oluşturuyor. Yakınında olanlar için iyi bir okul ama uzaktan gelip yatılı kalanların ciddi sorunlar yaşadığı bir okul.
Okul dönemi boyunca daha mutlu, sosyal ve başarılı olacağınız diğer okullara bakmanızı tavsiye ederim.
Maceraya girmeyin !

2020-07-22 13:15
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 169

Tofaş Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 61

Nilüfer Borsa İstanbul Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 45

Bursa Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 18

Ahmet Erdem Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 42

Ahmet Hamdi Gökbayrak Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 18

Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Sorular Cevaplar
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi kaç puan 2022 413.7013
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi Yatılı mı? Kız ve Erkek Pansiyonu Var.
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://inegolfenlisesi.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi yorumları okuyabilir, İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız