Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi

Adıyaman / Besni

Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 5
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 92.3908
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi Adıyaman ili Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "92.3908".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2021
92.3908
2020
89.2608
Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Erdemoğlu Mah. Yenikent Besni/Adıyaman

Tel: 4163110418

Fax: 4163110419

web: https://besnimeanadolu.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi ile ilgili 5 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[Mehmet ]

2021 yili içinde 90 puan ile besni erdemoglu anadolu lisesine gidebilirmiyim

2021-06-05 12:51
 
0
 
0
[Gökçe]

KAÇ PUANLA ALİYOR ACİL CVPPPOOOPPPPPP

2021-05-15 04:36
 
0
 
0
[Yağmur ]

2020 yılı için 92 puan ile gidilirdi lütfen cevap verin

2020-06-26 11:51
 
0
 
0
[Leyla]

Bu okula 87 ortalamayla gidilir mi

2019-06-29 20:46
 
0
 
0
Reklam
[beyza]

peki bu yıl yüzdelik dilimi kaç olacak

2017-07-18 00:22
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 24

Bilgi Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 24

Fatih Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 13

Adıyaman Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 5

Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 12

Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 7

Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (https://besnimeanadolu.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız