Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Zonguldak / Gökçebey
Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi Zonguldak ili Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi Taban Puanı 280.8197 -
2016 Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi Taban Puanı
235.4828 71.7800

Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Zonguldak Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi yorumları, Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi nerede?, Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi formaları, Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi adresi, Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi başarıları, Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi Zonguldak, Gökçebey Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi

google+ google+ google+