Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi

Antalya / Manavgat

Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 13
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 94.5537
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi Antalya ili Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi'ne 2022 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "94.5537".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2022
94.5537
2021
93.5505
2020
84.8281
Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi Kemer Mahallesi 07330 Side Manavgat / ANTALYA

Tel: 0242 753 48 28

Fax: (242) 753 4300

web: https://fatmaturgutsen.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi ile ilgili 13 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[Halil]

Kızımı bu nakil yaptırmak istiyorum10 sınıfa ortamamız 95.8

2022-07-11 09:52
 
0
 
0
[........]

90.8683 puanla gidebilir miyim?
Şuan 93.5505 puanda.

2022-06-17 06:28
 
0
 
0
[Turgut şen ]

Tıp kazandğım okul vay be

2021-11-18 10:23
 
0
 
0
[?????]

Okul harbi sarıyor ya çok güzel

2021-10-28 02:08
 
0
 
0
Reklam
[Manavgat ]

Bu okulda okuyorum ve okulun ortamı ve öğretmenleri çok iyi ikiniz rahat bir şekilde gidebileceğiniz bir okul

2021-10-26 21:19
 
0
 
0
[Kftş al]

Okulumuz yaklaşık 2 ay tadilat görecekmiş Manavgat Anadolu lisesinde öğlenci olarak okuyacağız bunda birşey yok kendi hocalarımız girecek eğer puanın kötüyse ama ben tıp veya sayısal üzerinden üniversite okuyacağım dersen bu okul sana göre (sayısal hocaları çok iyiymiş )

2021-09-03 21:25
 
0
 
0
[KFTŞ´AL Öğrencisi]

Bana da burası çıktı. Ortalamam 96. Hedefim burası değildi fakat okulun iyi olduğu söyleniyor. Umarım herkes için hayırlı olur.

2021-09-01 09:19
 
0
 
0
[Nisanur]

Banada bu okul çıktı. Umarım iyidir

2021-07-27 23:20
 
0
 
0
[Talha]

Meraklı banada burası çıktı biz tercih yapmak için özel bir okuldaki rehberlikçiye gittik okulun eğitim sistemi ve öğretmen kadrosu çok iyi demişti

2021-07-26 15:13
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 13

Konyaaltı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Alanya Mehmet Arif Türktaş Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 12

Hatice Sezer Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 17

Aldemir- Atilla Konuk Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 5

Ünal Aysal Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Sorular Cevaplar
Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi kaç puan 2023 94.5537
Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Hayır. Sınavsız OBP puanı ile öğrenci almaktadır.
Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi Yatılı mı? Pansiyonu yok.
Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (https://fatmaturgutsen.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi taban puanı 2023

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız