Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0.242.3267849
0.242.3267848
ATATÜRK MH. SAKARYA BULVARI NO159 KEPEZ/ANTALYA
MEB logo Antalya / Kepez
Atatürk Anadolu Lisesi

http://ataturkanadolulisesi.meb.k12.tr
Atatürk Anadolu Lisesi Antalya/Kepez
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar

Atatürk Anadolu Lisesi Antalya ili Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Atatürk Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzunda herhangi bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

Atatürk Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Atatürk Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme ile öğrenci alan bir okuldur. Atatürk Anadolu Lisesi'nin gelecek yıl yerel yerleştirme ile öğrenci almaya devam edip etmeyeceği MEB tarafından sınav öncesi yayımlanacak olan LGS başvuru kılavuzunda belli olacak

Atatürk Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Atatürk Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı 443.5418 -
2016 Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı
421.6562 15.1700

Okulumuz 11 Eylül 2000 yılında eğitim-öğretime başlamıştır 856 öğrencimiz müdürümüz, müdür başyardımcımız, 2 müdür yardımcımız, 56 öğretmenimiz, 2 memurumuz ve 4 hizmetlimiz ile geniş bir aileyiz. Tümü klimalı 33 derslikli okulumuzda Bilgisayar, Fizik ve Kimya olmak üzere 3 laboratuvar, 1 kütüphane, 1 müzik odası, 1 öğretmenler odası, 1 müdür başyardımcı odası, 1 müdür yardımcıları odası, rehberlik servisi, yemekhane ve spor odalarımız mevcuttur.

20 dönümlük alan üzerine kurulan okulumuzda voleybol sahası, 2 basketbol sahası, hentbol sahası, ve futbol sahamız mevcuttur. Birçok okula nasip olmayan düzenlilikte ve güzellikte bir bahçeye sahibiz. 3 kademeli olan bahçemiz ağaçlarla ve çimlerle kaplıdır.

Okulumuz 2000 yılında Genel Lise olarak eğitim-öğretime başlamış olup bir yıl sonra Yabancı Dil Ağırlıklı (YDA) kısmı da faaliyete geçmiştir. 2005-2006 Eğitim-öğretim yılında ise okulumuz Anadolu Lisesi statüsüne kavuşmuştur. Bu eğitim-öğretim yılında 863 öğrencimizle eğitim-öğretime devam etmekteyiz.

Vizyon Atatürk Anadolu Lisesi'ni okul paydaşlarımızın (yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, mezunlarımız ve velilerimizin) güç birliği ile; o Ortaöğretim giriş sınavlarında öncelikli tercih edilen, o Ülkemizin en iyi üniversitelerine her yıl artan sayıyla öğrenci yerleştiren, o Sosyal ve kültürel etkinliklerle adından söz ettiren güçlü bir eğitim kurumu yapmaktır.

Misyon Atatürkçü düşünce sistemini davranış haline getirmiş, çağdaş, demokratik lider özelliklerine sahip, okuduğu okula bağlılık duygusu gelişmiş ve laik gençler yetiştirmektir.Bu çerçeveden hareketle biz, öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak; onların bilgili, yetenekli ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine zemin hazırlamak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.
 • Öğretmen :62
 • Rehber Öğretmen :2
 • Öğrenci :908
 • Derslik :30
 • Müzik Sınıfı :1
 • Resim Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :1
 • Öğretim Şekli :Tam Gün
 • Yemekhane :1
 • Kantin :1
 • Saatler 08:10-15:20
 1. 2016 Yılı Üniversite Yerleştirme Durumunu İncele
 2. 2015 Yılı Üniversite Yerleştirme Durumunu İncele

Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Atatürk Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Atatürk Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Atatürk Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Bu okula 2 yorum yapıldı.Sizce bu okul niçin tercih edilmelidr? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Antalya Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Atatürk Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Atatürk Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Atatürk Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Atatürk Anadolu Lisesi yorumları, Atatürk Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Atatürk Anadolu Lisesi nerede?, Atatürk Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Atatürk Anadolu Lisesi formaları, Atatürk Anadolu Lisesi adresi, Atatürk Anadolu Lisesi başarıları, Atatürk Anadolu Lisesi Antalya, Kepez Atatürk Anadolu Lisesi

google+ google+ google+

)