Sorubak Menü

Sorubak / Okullar / Malatya / Battalgazi

Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi

Malatya / Battalgazi Sınavlı
Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi
2026 Verilerine Göre 380.8028 Puanla, Malatya İlinde En Yüksek Taban Puanlı Liseler Arasında 11. Sıradadır.

Okul Hakkında

Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi Malatya ili Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi 2027-2028 eğitim öğretim yılı için 2027 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS puanı ile öğrenci alacak.

Puan ve Yüzdelik Dilimi

YılKontenjanPuanDilim
202660380.8028-
1. Nakil-2. Nakil391.3333
202560374.151215.22
1. Nakil373.10582. Nakil372.2130
ORT.60377.477015.22
İlk yerleştirme verisidir.

Net Bilgisi

Kaç Net Yapman Gerekir?
DerslerNet
11
11
11
9
9
10
0.0000
Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde “Fen ve Teknoloji Programı” uygulanmaktadır.

Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi Kısaca

Okul tanıtımı, uluslararası program bilgileri, okul ağı özellikleri ve güncel haberler.

Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi

Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi, Malatya’nın Battalgazi ilçesinde eğitim veren bir Anadolu imam hatip lisesidir. Okul, 2026 LGS yerleştirme döneminde 380.8028 taban puanla 60 kız ve erkek öğrenci almıştır. Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi, 2026 LGS 2. nakil yerleştirmesinde 391.3333 puanla öğrenci almıştır. Okulda pansiyon bulunmamaktadır.

Eğitim süresi 5 yıldır. Okulda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir.

Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi Nakil Bilgileri Boş kontenjan ve nakil başvuru süreci

Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi 9, 10, 11 ve 12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır.

10 Üzerinden Değerlendir

1-10 aralığında puan seçin.

YKS Başarısı
Seç
Ulaşım İmkânı
Seç
Fiziki Olanakları
Seç
Dil Eğitimi Başarısı
Seç
Öğrenci Kulüpleri
Seç
Ders Dışı Akademik Destek
Seç
Sanat ve Spor Olanakları
Seç
Yurtdışı Eğitim Olanakları
Seç
Uyum ve Arkadaşlık Ortamı
Seç
Konum ve Çevre Güvenliği
Seç
1-10 aralığında bir puan seçin.
» Toplam: 0 oy › Genel Ortalama: 0/10

Niçin? Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi

Bu okulda; Öğrenci Mezun Veli Öğretmen Yönetici misiniz?
Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili 4 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.
SORUBAK KONUM REHBERİ

Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi Konum ve Ulaşım Rehberi

Okulun doğrulanmış konumunu inceleyin ve yol tarifi alın.

Konum doğrulandı
Okulun haritadaki yerini görüntüleyin Google Haritası yalnızca istediğinizde yüklenir.
Bu okula yeni yorum geldiğinde haber ver Enesler Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumlarını e-posta ile takip edin.

Ayrıntılar için Aydınlatma Metni. Takip ettiğim okulları yönet. Reklam gönderilmez; her bildirimde çıkış bağlantısı bulunur.

Merhaba ben bu okula bu sene başlayacağım öğretmenler nasıl,ortam, arkadaşlıklar, hazırlık sınıfı vs. Biraz daha detaylı anlatırmısınızz?!

2026-08-21 17:19:12
 
0
 
0

Ben şuan bu okulda okuyorum. Hocaların hepsi başarılı. Müdürümüz Malatyanın en iyi okulu Erman ılıcak´ta rehber öğretmenliği yapmış. Matematikçimiz malatya anadolu lisesinde ve dershanelerde çalışan bir hoca. Hocalarımız kafa dengi hocalar oldukları için ders dışında da birlikte iyi vakit geçiriyoruz bu da öğretmeni sevdiğimzi için dersinşde sevip derse severek çalışmamıza katkı sağlıyor. Zaten okul yeni bu sene (2025) açıldığı için tüm eşyalar sıfır. Bilgisayar odamız var. Hazırlık sınıfta olduğumuz için resim müzik kinya gibi dersler görmediğimiz için henüz bu atolyelerimşz yok ama seneye hepsi açılacak. Hazırlık sınıfında haftada 16 saat İngilizce 4 saat Arapça 4 saat Kuran´i Kerim, 3 saat matematik, edebiyat,bilgisayar ve öğretim teknolojileri, 2 saatte robotik kodlama,bilgisayar tasarım ve beden dersimiz var. Okul öğrenci gelişimi için çok iyi olanaklar sağlıyor. Her yönüyle harika bşr okul olmazsan rağmen tek bir sorun var o da ulaşım. Merkeze çok uzak kaldığı için ulaşım zor oluyor. İnönü üniversitesi araştırma hastanesinin karşısında. Yani konum ve ulaşım haricinde mükemmel bir okul

2025-10-29 08:46:12
 
0
 
0