Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi

Sinop / Merkez

Bilgi Ekle
Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi
Ekle
Ekle
0
Yorum

Beğen

Yerleştirme Şekli Sınavlı
Tercih Kodu 86599
Kontenjanı 60
Taban Puanı -
Yüzdelik Dilim -
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi 5 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet Okulu Proje Okulu
Yorum Ekle/Oku LGS Puan Hesapla
Bu Lise Bir Proje Okuludur.

Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi Sinop ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi 2024-2025 eğitim öğretim yılı için 2024 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. (*) Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi taban puanı - yüzdelik dilimi 0.00.

Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023--
2022--
2021--
2020--
2019--
Ortalama--
Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2024
60
Son 1 Yılda Her Yıl Ortalama 60 Öğrenci Almıştır.

Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

  • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
  • Bu okulun velisi misiniz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
İlk yorumu siz yapın !
Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi kaç puan 2024 ..
Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi Yatılı mı? Kız ve Erkek Pansiyonu Var.
Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi'nde hazırlık var mı? Hazırlık + 4 yıl olmak üzere 5 yıllık eğitim vermektedir.
Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Sinop Yusuf Kemal Tengirşenk Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz