Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
+90 312 261 14 14
312 261 62 23
Elvankent Ayyıldız Mah. 1622. Sok. No 1 Etimesgut 8211 ANKARA
MEB logo Ankara / Etimesgut
Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi

http://sehitomerhalisdemiranadolulisesi.meb.k12.tr
Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi Ankara/Etimesgut
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi Ankara ili Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzunda herhangi bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme ile öğrenci alan bir okuldur. Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi'nin gelecek yıl yerel yerleştirme ile öğrenci almaya devam edip etmeyeceği MEB tarafından sınav öncesi yayımlanacak olan LGS başvuru kılavuzunda belli olacak

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi Taban Puanı 469.4862 -
2016 Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi Taban Puanı
448.6168 8.9200

2004 yılında Elvankent Genel Lisesi adı altında inşaatı tamamlanan okulumuz, Okul Müdürlüğü ve Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü teklifi üzerine 06.09.2004 tarihinde Elvankent Bilgi Lisesi adını almıştır. 2004-2005 Eğitim-Öğretim yılında Elvankent Bilgi Lisesi olarak hizmet veren Lisemiz 2005-2006 Eğitim - Öğretim yılında Anadolu Lisesine dönüştürülmüştür.

2008-2009 Eğitim-Öğretim yılında kız ve erkek pansiyonları da tamamlanarak hizmete açılmıştır. 229 Öğrenci kapasiteli Kız ve Erkek yatakhaneleri ve 300 kişi kapasiteli yemekhanesi ile öğrencilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

  Okulumuzda bütün eğitim ortamlarında Fatih Projesi kapsamında getirilen Etkileşimli Dokunmatik Akıllı Tahta ile ders verilmektedir. Fizik,Kimya ve Biyoloji Laboratuvarlarının yanı sıra, öğrenci kütüphanesi ve müzik Atölyesi ve Görsel Sanatlar Atölyesi bulunmaktadır. Okulumuz yerleşkesi itibarıyla geniş bir alan üzerine kuruludur ve 2016 yılında okul bahçesine kapalı spor salonu hizmete girmiştir. Okulumuz 29 derslikte toplam 985 öğrenci mevcudu ile eğitim ve öğretim sürdürülmektedir.

Okulumuzun Adı 15 Temmuz 2016 tarihindeki darbe girişiminde gözünü kırpmadan darbeciyi alnından vuran sonra ŞEHİT EDİLEN ASTSUBAY ÖMER HALİSDEMİR in Adı okulumuzda yaşayacaktır. Okulumuzun adı ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU LİSESİ olarak 12 Ağustos 2016 tarihinde değişmiştir. Kahraman Şehidimize Allah´tan Rahmet Diliyoruz..

Okulun YGS/LYS Başarı Durumu :
 • 2016 YGS : %100
 • 2016 LYS : %70
VİZYON Başarıda örnek alınan okul olmak

MİSYON Ülkesini seven milli ve evrensel değerlere sahip farklılıklara karşı hoş görülü çağın yeniliklerine karşı açk akademik ve sosyal alanlarda başarılı mutlu bireyler yetiştirmek için varız.

 • Öğretmen Sayısı : 61
 • Öğrenci Sayısı : 1010
 • Öğretim Şekli : Normal
 • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:50 15:50
 • Derslik Sayısı : 29
 • Konferans Salonu : 1
 • Spor Salonu : 1
 • Yemekhane : 1
 • Misafirhane : 1
 • Kütüphane : 1
 • Kantin : 1
 • Revir : 1
 • Bahçe : 1
 • Pansiyon Bilgisi : KIZ PANSİYONU:81 KİŞİLİK ERKEK PANSİYONU: 132 KİŞİLİK

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Bu okula 71 yorum yapıldı.Sizce bu okul niçin tercih edilmelidr? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Ankara Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi yorumları, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi nerede?, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi formaları, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi adresi, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi başarıları, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi Ankara, Etimesgut Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi

google+ google+ google+

)