Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi

İstanbul / Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi
 • Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 47
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli İstanbul
İlçesi Gaziosmanpaşa
OBP Puanı (*) 76.1056
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi İstanbul ili Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "76.1056". Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi 2020/2021 Eğitim ve Öğretim yılında eğitim öğretime başlamıştır.

Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: KARAYOLLARI MAH. ABDİ İPEKÇİ CAD. No38 34255 GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

Tel: 02125389499

Fax:

web: http://gaziosmanpasasuleymansah.meb.k12.tr

Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi ile ilgili 47 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[zeynep]

bu okulun en son puani nedir artmis diye duydum 2022 icin kac puan olur ??

2022-01-18 19:38
 
0
 
0
[Cemil]

Arkadaşlar ben lgs öğrencisiyim eğer ortalamam 77 veya 76 olursa bu okula nakil olabilirmiyim yada sıkıntı çıkar mı

2022-01-02 22:02
 
0
 
0
[┌(・。&]

Ben bu okula nakil aldırmak istiyorum 1,5 ay sonra suanlik 9.sinif kontenjanı 2 olarak gösteriyor 1,5 ay sonra´da inş kontenjan kalır´da beklemek zorunda kalmam.

2021-09-26 20:42
 
0
 
0
[Kerem ]

Arkadaşlar puanım 77 sizce bu liseye gitmeye değermi

2021-09-12 01:08
 
0
 
0
[Berfin ]

Sınıflar açıklandı mı acaba? Nerden öğrenebilirim

2021-09-02 14:41
 
0
 
0
[sudenaz]

baraj dersleri nelerdir acaba

2021-08-26 15:26
 
0
 
0
[🍋 ]

Dostlarim, akliniz varsa gelmeyin. Bu okulun ilk mezunlarindan olacagim. Maalesef. Su an 10. siniflar ve yeniler var. Aklinizi basiniza toplayin ve ders calisin baska okula gidin yoksa birkac yil sonra bicogumuz "neresi yeterse, onemli olan diploma zaten" diyerek alaksiz yerlere yerlesecek, bicogumuz da mezuna kalarak aglayacak. Burdan 10. sinif arkadaslarima sesleniyorum, siz ozel ya da farkli degilsiniz herkes gibisiniz. Komik/havali olmak icin sarf ettiginiz eforu kendinize fayda saglayacak bi seylere donusturmeye calisin. Arkadassiz kalmamak icin baskasina yaranmaya calismayin tek kalin daha iyi. Dersleri çok iyi* olmasina ragmen okula gelmeye calisanlar gelmeyin. Okuldaki harcanacak ogrenci arkadaslarim, bizi de allah kurtarsin. Cunku sonumuz iç acici gozukmuyor. Okulun beni yaniltmasi dilegiyle, saygilar.
*çok iyiden ne anladiginiz sizde kalsin.
//Verdigim puani yeni yapilan okul saraydaymis gibi hissettirmesinden dolayi verdim yoksa 0 net, haklarini yemeyeyim.

2021-08-25 23:18
 
0
 
0
[Melek]

ORTALAMAM 85, 86 NAKİL YAPTIM CIKARMI ACABA?

2021-08-25 12:56
 
0
 
0
[DAMLA]

TAM GÜNMÜ ACABA VE ÖĞRETMENLERİ NASIL ACABA BİLGİSİ OLAN VARMI?2021

2021-08-18 23:23
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 128

Mustafa Saffet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 314

Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 118

Kazım İşmen Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 690

Prof. Dr. Hulusi Behçet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 98

Küçükyalı Rezan Has Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 68

Üsküdar Bülent Akarcalı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://gaziosmanpasasuleymansah.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Gaziosmanpaşa Süleyman Şah Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız