Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi

Ankara / Beypazarı

Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi
 • Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 1
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İl Ankara
Başarı Puanı (OBP) 88.6539
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi Ankara ili Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi 2021 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Okulumuz, 1992-1993 Öğretim yılı başında “Beypazarı Anadolu Lisesi, adıyla açılmış olup ilk yılında merkezi sınavlar dışında tutularak 72 öğrenci ön kayıtla alınmıştır. Okulun kendi binası bulunmadığından okul, “Namık Kemal İlköğretim Okulu bünyesinde açılmıştır.0 İki öğretim yılı bu okulda kaldıktan sonra okul, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından “ Orta Öğretim Yurdu” olarak planlanıp yapılan binaya taşınmış iki öğretim yılı da bu binada kalmıştır.Daha sonra bu binanın Meslek Yüksek Okulu açılmak üzere Ankara Üniversitesi’ne0 devredilmesiyle Anadolu Lisesi bu binadan çıkarılmış tekrar Namık Kemal İlköğretim0 Okulu binasına getirilmiştir. Bu arada İlçe Belediye Başkanlığı şehrin Karapınar mevkiinde 14.000m² araziyi Anadolu Lisesi arsası olarak tespit etmiş ve Okul Koruma Derneği de öğrenci velileri, vatandaşlar ve çevre kuruluşlardan yardım toplayarak binanın temelini atmıştır.0
 Daha sonra ilçe eşrafından Şahin ve Yücel Karaoğuz kardeşler binanın yapımını üstlenmişler. Bunun üzerine Ankara Valiliği ile 03.09.1997 tarih ve 715/1167 sayılı protokol imzalanmıştır. Protokol gereği okulun adı “Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi” olarak belirlenmiştir.
VİZYON
Bölgesinde öncelikle tercih edilen, güven, gurur ve huzur veren, hedeflerin gerçekleştiği öncü bir eğitim kurumu olmak.
MİSYON
Beypazarı NKV Anadolu Lisesi, Atatürk İlke ve İnkılâpları Doğrultusunda, Çağın Gerektirdiği Koşullarda, Başarılı Olacak Bireyler Yetiştirmeye Yönelik Eğitim ve Öğretim Faaliyetlerinde Bulunmayı Görev Edinmiştir.
BAŞARILAR
2015 Başarı durumunu incelemek için tıklayınız
2014 Başarı durumunu incelemek için tıklayınız
2013 Başarı durumunu incelemek için tıklayınız
2012 Başarı durumunu incelemek için tıklayınız
2011 Başarı durumunu incelemek için tıklayınız

Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: BAŞAĞAÇ MAHALLESİ NURETTİN KARAOĞUZ SOKAK NO6 BEYPAZARI/ANKARA

Tel: 312-7626680

Fax: 3127630693

web: http://beypazarinkvanadolulisesi.meb.k12.tr

Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi ile ilgili 1 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.
BENZER OKULLAR
Yorum 203

Fatih Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 139

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 44

Abdullah Mürşide Özünenek Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 78

Mustafa Azmi Doğan Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 16

Pursaklar Ayyıldız Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 28

Kurtuluş Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://beypazarinkvanadolulisesi.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi taban puanı 2021

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız