Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi

Kocaeli / Başiskele

Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi
 • Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 19
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
İli Kocaeli
İlçesi Başiskele
Taban Puanı 391.2355
Yüzdelik Dilimi 6.84
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi bir Proje Okuludur.

Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi Kocaeli ili Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak.

Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
120
2020
180
Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 391.2355 6.84
2020 408.6432 6.43
2019 - -
2018 - -
2017 - -
Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi LGS taban puanı yüzdelik dilim bilgisini yıllara göre arşivliyoruz.
Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi 2020-2021 eğitim öğretim yılında eğitim öğretim faaliyetlerine başlıyor. Kurumumuz alanında uzman eğitim kadrosu ve yenilikçi yaklaşımlarıyla ilçemizin sınavla öğrenci alan tek Proje Anadolu Lisesi olma özelliğini taşıyor. Eğitime yeni bir vizyonla yaklaşarak 21. yüzyıl gereksinimlerini okul felsefemiz olarak benimsemiş dinamik kadromuz siz değerli öğrencilerimizi hayallerinize taşımaya hazır.
 • Derslik :1
 • Saatler09:00-16:10
 • Isınma Doğalgaz
 • Bağlantı Fatih Projesi Fiber İnternet
 • Yabancı Dil İngilizce - Almanca
 • Ulaşım Okulumuz İzmit Gölcük E-% ana yola çok yakın mesafede olup Gölcük - İzmit ulaşım araçlarının güzergahı üzerindedir.
 • Servis Bilgisi Okulumuzun bu yıl yeni açılıyor olması nedeniyle Servis Firması henüz belli olmayıp, Servis hizmeti verilecektir.
 • Yerleşim Yeri Okulumuz Bahçecik-Sahil yol ayrımında olup sahil tarafında yer almaktadır. Seymen mahallesi sınırları içerisindedir.
 • İl/İlçe Merkezine Uzaklık İlçe Merkezine 3 İl Merkezine 10 km uzaklıktadır.
 • Taban-Tavan Puan Bilgileri Okulumuz bu yıl LGS yerleştirmeleri sonucunda ilk defa öğrenci alacağı için, taban ve tavan puanı ve yüzdelik dilimleri yeni oluşacaktır.

Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri

Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi
Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi
 • Kocaeli
  İl
 • Başiskele
  İlçe

Adres: SEYMEN MAH. HACIBEY SK. NO 9 İÇ KAPI NO 1 BAŞİSKELE / KOCAELİ

Tel: 02623434298

Fax:

web: http://servetiyecephesianadolulisesi.meb.k12.tr

Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi ile ilgili 19 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Bade Beril]

Okulumuz yeni açılmasına rağmen çok başarılı bir okul. Büyük ve özeverili bir çalışma ile uzaktan eğitimde bile çok ciddi çalışmalar yapıldı. Her akşam soru çözüm saatimiz var. Okulumuz baştan sona okul idarecilerimiz tarafından yenilendi. müdürümüz çok gayretli. Öğretmenlerimiz çok samimimi ve içten. Alanında hepsi çok iyi. Akademik anlamda çok başarıılar. Bu okulun öğrencisi olmaktan onur duyuyorum.
Sosyal aktiviteler çok güzel, okul formamız bile harika çok seviyorum.

2021-06-30 12:22
 
0
 
0
[Cansu Menevşe]

Okulumuz yeni açılmış olmasına rağmen uzaktan eğitimde gösterdiği başarısı tecrübeli öğretmen kadrosu ve idari yöneticileri ile harika bir kadroya sahip ben bu okulun öğrencisi olduğum için çok mutluyum okulumuzun çok fazla sosyal imkanları bulunmakta bence tercih yapmadan önce okulumuzu görmeden tercih yapmayın.

2021-06-16 12:41
 
0
 
0
[Yağmur Benli]

Okulun yeni açılması nedeniyle ilk başlarda kafamda birçok soru vardı.Puanimin bazı fen liselerine yetmesine rağmen hem kadrosu nedeniyle hemde potansiyelleri nedeniyle bu okulu tercih ettim.Beklentimin çok üstünde bir okul çıktı ve çok güzel ilerleyen bir online eğitim sürecimiz var.Avrupa çapında projeleri bulunuyor.Teknofest yarışmalarına katılım sağlanması için şuan öğrenciler yetiştiriliyor ilerleyen birkaç yıla ismini çok duyacağımız bir okul olacağını düşünüyorum.Bence okul tercihlerinizi yazmadan önce gelip fırsatları görmelisiniz yoksa farklı okulları tercih ettiğiniz için pişman olacaksınız.Ayrica müzik ekibi ile yurt dışı festivallerine katılım sağlanmak amaçlanıyor ve daha önce birçok kez katılım sağlayan bir hocamız var.

2021-03-10 23:49
 
0
 
0
[10.sınıf]

okul bu yıl açılacakmış. acaba 10. sınıf kontenjanı var mı nakil almak mümkün mü

2020-10-30 14:29
 
0
 
0
[Adem KAYNAR]

Okulun velisiyim. Uzaktan eğitim sürecinde okulumuz daha ilk yılı olmasına rağmen güzel bir program ortaya koydu. Kadrosu çok iyi. Genç ve tecrübeli öğretmenlerden oluşuyor. İdareciler tecrübeli. Okul müdürü vizyoner ve çok çalışkan ilgili biri her okula lazım böyle müdürler.
Uzaktan eğitim sürecinde haftalık 25 saat ders yapılıyor. Tüm iletişim kanalları açık, her isteidğimizi sorup kolayca evap alabiliyoruz.
Tek sıkıntımız okulların kapalı olması.
Okul idaresi ve öğretmenler canla başla çalışıyor.
Kocaelinin bir iki yıl içinde en parlak okullarından biri olacağı kesin.
Her anlamda memnunum. İnşallah hep böyle devam eder. Kazana izler ve ülkemiz olur.

2020-09-13 00:23
 
0
 
0
[Şule Ergun]

Çok umutluyum bu okuldan idareciler ve öğretmen kadrosu tecrübeli önemli başarılara imza atacaklardır güveniyorum kısacası

2020-08-28 09:22
 
0
 
0
[Hasan Şengül]

Daha önce conk bayırı koleji idi. O dönemde kocaeli´nin en gözde okullarından birisi idi. Ortaklarından birisinin fetö bağlantısı tespit edildiği için 15 temmuzdan sonra devlete devredildi. Bir süre güzel sanatlar lisesi olarak kullanıldı. Gölcük Karamürsel ve Başiskele çevresinde nitelikli okul yoktu. Kocaeli anadolu lisesi vardı bir zamanlar bu okul ihtiyaca binaen kurulan bir okul. Proje okulu olması avantaj genç dinamik ve deneyimli bir ekip oluşturulmuş. Okulda bazı inşaat çalışmaları yapılıyor. Yüz yüze eğitime geçileceği döneme kadar biteceği söylendi. Bu yakadaki çocuklar için güzel bir fırsat yarattı. Gelecek vaadedecek bir okul olacaktır. Hep birlikte izleyip göreceğiz.

2020-08-28 00:03
 
0
 
0
[Emrah Sebilci]

Arkadaşlar şuanlık okulun bir takım yapısal eksiklikleri var fakat bunun eğitimle alakalı hiçbir şekilde etkileyici faktörü yok. İnanın ve güvenin, şaşırtıcı bir şekilde bir çok fen lisesini geride bırakacak, gözde okullardan birisi olacak. Eğitmen kadrosuyla tanışma fırsatınız olsa ne demek istediğimi anlayacaksınız..

2020-08-27 23:02
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 51

Kocaeli Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 38

Muammer Dereli Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 338

Yücel Boru Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 57

Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 69

Gölcük Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 104

Darıca Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://servetiyecephesianadolulisesi.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız