Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi

İstanbul / Üsküdar

Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi
 • Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 19
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli İstanbul
İlçesi Üsküdar
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi İstanbul ili Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "89.0688". Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi 28.06.2019 tarihinde kurulmuş olup 2019-2020 eğitim öğretim yılında Şeyh Şamil Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ana binası 4.katında misafir okul statüsünde 5 şube ve 200 öğrencisiyle eğitime başlamıştır. Okulumuz Nursen Fuat Özdayı ismini bağışçısından almıştır.
 • Derslik :4
 • Saatler : 08.30-14.55
 • Bağlantı : Yok
 • Yabancı Dil : İngilizce - Almanca
 • Isınma : kaloriferli
 • Servis : Okulumuz Servisi Mevcuttur.
 • Ulaşım : Okulumuz Ulaşım Açısından Oldukça Kolay Ulaşılabilecek Bir Konumdadır. E-5 Karayolu Üstünde Göztepe Kavşağını Geçince Medeniyet Üniversitesi Yanındadır. Göztepe Kavşağına, Uzunçayır Metrobüs Durağına, Ünalan Metro Durağına Ve Medeniyet Üniversitesi Otobüs Durağına Yürüme Mesafesindedir. Okulumuza Her Lokasyondan Otobüs Ve Minibüsle Ulaşılabilir.
 • Yerleşim Yeri : Ünalan Mh. Ayazma Cd. No2 34700 Üsküdar/İstanbul
 • İl /İlçe Merkezine Uzaklık : OKULUMUZ ÜSKÜDAR İLÇE MERKEZİNE 7, KADIKÖY İLÇE MERKEZİNE 4 KM MESAFEDEDİR.

Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri

Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi
Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi
 • İstanbul
  İl
 • Üsküdar
  İlçe

Adres: Ünalan Mahallesi Ayazma Caddesi No2 34700 Üsküdar/İstanbul

Tel: 02163154423

Fax: 02163154423

web: http://nursenfuatozdayianadolulisesi.meb.k12.tr

Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi ile ilgili 19 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Okulu kazanan biri]

96 puanla girdim okulu anlatacak 10 11 12. Sınıf birisini arıyorum

2021-07-27 19:52
[93le girdim]

93le girdim iyi bir okul mu birisi duzgunce anlatabilir mi lutfen nakil aldırmayı dusunuyorum

2021-07-26 12:27
[Okulu kazanan biri]

96 puanla girdim hayırlı olsun

2021-07-26 09:50
[... veli]

ortaokulunun yanına yapılacak yeni binasına taşınacaklarmış 2021 haziran inşaat başlangıcı ve bir senede tamamlamayı planlıyorlar inşallah yeni bina ile bir çok dersliği olacak

2021-06-11 12:51
[nfo ortaokullu]

okulun ilkokulu ve ortaokulu da var üsküdar burhaniyede bu yüzden haritarda bazen o çıkıyor. Ortaokul binasının yanına bina inşa edilip oraya taşınacaklarından şimdilik başka bir okulda misafir olarak duruyor.
ileriki zamanlarda bina tamamlanacak .Orta ve lkokul eğitimi ve kadrosu çok iyi fakat lisesi için bir bilgim yok

2021-06-11 11:15
[Helen xotwod]

Okulunuzda dilbölümü var mi

2021-03-24 21:40
[Yusuf]

obp 85 okul iyimi öğrenciler nasıl kavga oluyormu yeni bina ne zaman olcak 10.sınıfa yeni geçtim toplam kaç öğrenci var

2020-08-12 02:06
[Rana]

Merhaba ben sınavlı bir okulda okuyorum ama çok uzakta olduğu için ulaşımdan yorulduk,10.sınıfım obpm 96 9.Sınıf ortalamam 86 , sizce bu okul denildiği gibi bana uyabilecek bir okul mu ? Sınavsız okullar genelde kötü oluyor bu yüzden bana uyabilecek bir yer arıyorum ,cevaplarsanız çok sevinirim birde beni alırlar mı?☺❤

2020-07-27 23:47
BENZER OKULLAR
Yorum 114

Mustafa Saffet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 292

Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 114

Kazım İşmen Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 615

Prof. Dr. Hulusi Behçet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 79

Küçükyalı Rezan Has Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 65

Üsküdar Bülent Akarcalı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi ( http://nursenfuatozdayianadolulisesi.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Nursen Fuat Özdayı Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız