Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
0312 341 69 31
0312 341 69 32
Adres Gümüşdere Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi No7 Keçiören/Ankara
MEB logo Ankara / Keçiören
Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi

keciorenfenlisesi.meb.k12.t
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 180
Taban Puanı 393.7489
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi Ankara ili Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi Taban Puanı 393.7489 -
2017 Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi Taban Puanı - -
2016 Taban Puanı
- -

2018-2019 eğitim öğretim yılında açıldı. 3 Okul, 3 Yurt, 3 Tamir Atölyesi, 1 spor Salonu ve Konferans Salonu bulunmaktadır.

Sayın Keçiören Fen Lisesi, 9. Sınıf Öğrenci Velileri... Okulun öğrenci kıyafetleri kız ve erkek öğrencilerde ortak olarak; Lacivert renk pantolon (kumaş veya kanvas), Beyaz renk Polo yaka t-shirt veya beyaz renk gömlek olacaktır. Hiçbir kurumla anlaşmamız yoktur. İstenilen yerden temin edilebilir.

Öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, yurt veya servis talebinde bulunmak isteyenlerin öğrenci adı-soyadı, adresi ve telefon bilgilerini müdür yardımcımız Ercan Durudoğan´a (05052561714) en kısa zamanda mesaj atmalarını rica ederiz.
  • Öğretmen :15
  • Öğrenci :120
  • Derslik :4
Keçiören Fen Lisesi Keçiören Fen Lisesi Keçiören Fen Lisesi Keçiören Fen Lisesi Keçiören Fen Lisesi

Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi'nin başarılarını, Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0312 341 69 31
Okulun Faxı: 0312 341 69 32
Okulun Adresi: Gümüşdere Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi No7 Keçiören/Ankara

Bu okula 260 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Ankara Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi taban puanı 2019 , Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi yorumları, Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi nerede?, Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi üniversite başarısı, Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi formaları, Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi adresi, Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi başarıları, Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi Ankara, Keçiören Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi

google+ google+ google+