Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
0 216 646 46 90
Adres Çamlık Mahallesi, Piri Reis Cd. No:8, 34912 Pendik/İstanbul
MEB logo İstanbul / Pendik
Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi

http://ghvmustafasaffetfenlisesi.meb.k12.tr/
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 120
Taban Puanı 376.2732
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi İstanbul ili Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi Taban Puanı 376.2732 -
2017 Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi Taban Puanı - -
2016 Taban Puanı
- -

Fen Lisesi, 29 derslik, çeşitli laboratuvarlar, çok amaçlı salon ve 650 öğrenci kapasitelidir. 2018-2019 eğitim öğretim yılında faaliyete girecektir.

Pendik İlçemizde Yapımı Tamamlanan Fen Lisemiz Açılıyor.

Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı itibariyle öğrenci kabul etmeye başlayacak.

4 Şubede 120 öğrencinin kabul edileceği Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesinin geleceğe yön verecek, ülkemize ve bilim dünyasına önemli katkılar sunacak öğrenciler yetiştirmesini diliyoruz.

Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi  Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi

Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'nin başarılarını, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0 216 646 46 90
Okulun Faxı:
Okulun Adresi: Çamlık Mahallesi, Piri Reis Cd. No:8, 34912 Pendik/İstanbul

Bu okula 260 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: İstanbul Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi taban puanı 2019 , Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi yorumları, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi nerede?, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi üniversite başarısı, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi formaları, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi adresi, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi başarıları, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi İstanbul, Pendik Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi

google+ google+ google+