Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi

 Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi
 • Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi
  Ekle
 • 587
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı 204
Okulun Taban Puanı 452.1065
Güncel Yüzdelik Dilimi 4.11
Okulun Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi İstanbul ili Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi 2020-2021 eğitim öğretim yılında 2020 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2019 452.1065 4.11
2018 376.2732 4.89
2017 - -
2016 - -
2015 - -
Fen Lisesi, 29 derslik, çeşitli laboratuvarlar, çok amaçlı salon ve 650 öğrenci kapasitelidir. 2018-2019 eğitim öğretim yılında faaliyete girdi. Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi

4 Şubede 120 öğrencinin kabul edileceği Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesinin geleceğe yön verecek, ülkemize ve bilim dünyasına önemli katkılar sunacak öğrenciler yetiştirmesini diliyoruz.

Öğretmen :28 Öğrenci :120 Derslik :26 Atölye-İşlik :1 Konferans Salonu :1 Fen Laboratuvarı :3 Müzik Sınıfı :1 Resim Sınıfı :1 Kütüphane :1 Kantin :1 Saatler: 09:00-16:10 Isınma: Doğalgaz Bağlantı: ADSL (16 Mbit ve üzeri) Yabancı Dil: Birinci Yabancı Dil İngilizce İkinci Yabancı Dil Almanca Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi
Adres

Çamlık mahallesi Anka sokak İlkokul Blok No1 PENDİK

Telefon

0 216 646 46 90

Fax

0 216 646 46 92

web

http://ghvmustafasaffetfenlisesi.meb.k12.tr/

Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi ile ilgili 587 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar

Bu sayfada yer alan Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi yorumları okuayabilir, Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız