Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 1
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 249.9483
Güncel Yüzdelik Dilimi 68.03
Okulun Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kocaeli ili Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2020-2021 eğitim öğretim yılında 2020 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

  Alanlarımız

 • Ulaştırma Hizmetleri Alanı
İSTATİSTİKİ BİLGİLERİ
Okulun Son Üç Yıllık Taban Puanı
Yüzdelik Dilim Bilgisi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2019 249.9483 68.03
2018 209.6510 59.44
2017 275.2576 -

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar