Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Kocaeli / Dilovası

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 1
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjanı 30
Okulun Taban Puanı 245.4911
Güncel Yüzdelik Dilimi 66.06
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kocaeli ili Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak.

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz
 • Muhasebe Ve Finansman Alanı
 • Ulaştırma Hizmetleri Alanı
 • Pazarlama ve Perakende Alanı
Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 245.4911 66.06
2019 - -
2018 209.6510 59.44
2017 275.2576 -
2016 - -

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili 1 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.
BENZER OKULLAR
Yorum 45

Kocaeli Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 28

Muammer Dereli Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 329

Yücel Boru Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 49

Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 64

Gölcük Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 93

Darıca Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Dilovası Yılport Ulaştırma Hizmetleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz