Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
02425024204
02425024206
Adres Hüsnü Karakaş Mahallesi 3608.Sokak
MEB logo Antalya / Kepez
Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi

http://tobbfenlis.meb.k12.tr/
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu 26093
Kontenjan Sayısı 150
Taban Puanı 385.6795
Yüzdelik Dilimi 3.78
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi Antalya ili Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi Taban Puanı 385.6795 3.7800
2017 Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi Taban Puanı 477.0808 6.7900
2016 Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi Taban Puanı
- -

Yenilikçi, vatansever, dürüst ve çalışkan olmayı kendine ilke edinen; çağdaş teknoloji ve eğitim imkânlarını kullanarak bilgiye erişen, onu farklı açılardan değerlendiren, edindiği bilgiyi yaratıcılığı ile birleştirerek yeni bilgi ve proje üretip insanlığın yararına sunan bilim insanı adaylarını yüksek öğrenime ve topluma kazandırma misyonunu amaç edinen Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi öğrencilerini bekliyor.

Okulumuz Hüsnü Karakaş Mahallesi 3608.Sokakta bulunmakta olup ;bu yıl 150 öğrencimizi kabul edecek.

Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesil Vizyon 21. yüzyılın gerektirdiği donanımlara sahip okulumuzda 21. Yüzyılın en iyilerini yetiştirmek. ?BAŞARI TEMENNİMİZ DEĞİL GARANTİMİZDİR?

Misyon Eğitim öğretim etkinliklerini evrensel standartlarda yürüterek; bilgiye ulaşmayı ve bilgiyi uygulamayı amaç edinmiş, taklitçi değil yaratıcı, tüketici değil üretici, menfaatçi değil fedakar, öğrendiklerini hayatına uygulayabilen, kendine güvenen mutlu ve başarılı nesiller yetiştirmektir.

Başarılar: 2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılında açılmıştır.
 • Öğretmen :16
 • Rehber Öğretmen :1
 • Öğrenci :150
 • Derslik :24
 • Müzik Sınıfı :1
 • Resim Sınıfı :1
 • BT Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :3
 • Konferans Salonu :1
 • Atölye-İşlik :1
 • Öğretim Şekli :Tekli
 • Yemekhane :1
 • Kantin :1
 • Bahçe :1
 • Saatler 08.20 - 15.40
 • Isınma Klima
 • Bağlantı Fatih Projesi Fiber İnternet
 • Yabancı Dil İngilizce
 • Pansiyon Bilgileri Yapım Aşamasında
 • Ulaşım Okul Servisi ve Belediye otobüs seferleri
 • Servis Bilgisi Her bölgeye servis vardır
 • Yerleşim Yeri Kepez İlçesinde
 • İl/İlçe Merkezine Uzaklık Merkezde
Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesil

Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi'nin başarılarını, Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 02425024204
Okulun Faxı: 02425024206
Okulun Adresi: Hüsnü Karakaş Mahallesi 3608.Sokak

Bu okula 378 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Antalya Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi taban puanı 2019 , Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi yorumları, Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi nerede?, Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi üniversite başarısı, Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi formaları, Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi adresi, Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi başarıları, Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi Antalya, Kepez Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi

google+ google+ google+