Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Ekle
 • 5
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 357.5895
Güncel Yüzdelik Dilimi 17.49
Okulun Kontenjan Türü Kız
Okulun Pansiyonu Kız
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Kocaeli ili Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 357.5895 17.49
2019 375.6843 18.59
2018 291.1604 23.55
2017 431.1249 -
2016 - -

Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki olanaklarını, Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin öğretmen başarı durumunu, Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili 5 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar

 • 45
 • Yorum

Kocaeli Fen Lisesi

Kocaeli İzmit

Kocaeli Fen Lisesi öğrenci alan bir lisedir.