Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi

Kocaeli / İzmit

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Ekle
 • 17
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
İli Kocaeli
İlçesi İzmit
Taban Puanı 365.9828
Yüzdelik Dilimi 11.06
Kontenjan Türü Erkek
Okulun Pansiyonu Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi bir Proje Okuludur.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi Kocaeli ili İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
60
2020
90
2019
60
2018
90
Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 365.9828 11.06
2020 388.7230 10.00
2019 405.8690 11.66
2018 316.3689 16.32
2017 438.2267 -
Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı yüzdelik dilim bilgisini yıllara göre arşivliyoruz.
Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde "Fen ve Sosyal Bilimler Programı" uygulanmaktadır.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili 17 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Bu okulda okuyan biri]

Bende bu okulda okuyorum arkadaşlar mesleki dersler hiçbir şekilde köstek olmuyor. Köstek oluyo diyenler diğer okullara baksın mesleki ders hocalarımız alanlarında en iyileri diğer hocalarımızda öyle alanlarında en iyileri. Ama yinede çalışmak istemeyen çalışmıyo herşey kişide bitiyor. Okulumuz Kocaelinin en iyi okullarından.

2021-07-21 10:31
[Ismim lazım değil]

Bu okulda okuyan bir ögrenciyim. Derslerimin de kötü olduğu söylenemez iyi bir öģrenciyim.
Eğer benim çocuğum dini eğitimini de alsın aynı zamanda akademik başarı da göstersin diyorsanız bu okula çocuklarınızı gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz. Öğretmenlerin çoğu (hepsi değil) ögrencilerle ilgileniyor ve ben dersimi anlatırım maaşımı alırım kafasında değiller. Bu bir artı. Okulda verilen dini eğitim çok üst düzey bi eğitim değil ögrencilere her ne kadar aģır geliyor olsa da . Yine de bir çok akranından daha bilgili ögrenciler yetiştiriliyor.
Okulun bence en büyük eksisi dengesiz ögrenci dağılımi. %0.5 den %10 a kadar ögrenci bulunuyor ve öğretmenden daha önemli.bir sey varsa o da ögrenciler arasındaki rekabetten doģan çalışma isteğidir. Okul iyi hoş ama eğer çocuğum mdfl kfl kazanırsa ileride kalkıp da buraya göndereceğimi sanmıyorum .

2021-03-05 13:29
[İsmail Hakkı Altuncu]

Sizlere verebileceğim en büyük tavsiye okula kayıt olurken size söylenen palavralara inanmamanızdır. Bu okulun birkaç kaliteli öğretmen dışında hiçbir artısı yok! Hele ki üniversite sınavları için sıkı bir çalışma istiyorsanız bu okulu aklınıza bile getirmeyin çünkü size köstek olacak bir sürü mesleki ders var. Bu okulda birkaç sene geçirmiş bir öğrenci olarak benim düşüncem bu yönde.

2020-09-27 23:01
[semih yasir çelenk]

eğer laylaylom a gelicekseniz gelmeyin fakat çalışıcam tıp vs için iyi okul

2020-08-26 23:02
[şempanze ali]

AKLI OLAN GELMESİN GENÇLİĞİNİZİ YAKMAYIN PİŞMAN OLURSUNUZ

2020-08-26 23:02
[Boşvveer]

,kadro ve Müdür harika, özellikle böyle bir müdür asla bulunamaz,tek sıkıntı okulun fiziki imkânları sıkıntı,zaten takip ederseniz,bu yıl YKS de güzel sonuçlar çıktı,seneye müthiş sonuçlar çıkacaktır,bunu buraya yazıyorum

2020-08-12 23:20
[mükemmel okul]

okul gezilerinde övüp övüp boş vaatler verdiler. akıllı tahta bile daha 2 senenin sonunda geldi. laboratuvarlar deseniz malzeme yok senelerdir. okulu seçecekler puanı burası dışında nereye yetiyorsa oraya gitsin.

2020-08-10 20:30
[Okul hüzelmi diyenler oku]

Okul harika ben bı yıl liseye geçiyorum.Yuzde 3 dilimim var yine bu okulu yazacağım geçen kkula gittigimde 2 abi vardı universitey bizim okuldan geçen birinin ortaokul dilimi 10 Ken şimdi 1mis diğerinin 5 Ken. Simdi0,5mis müdüre teşekkür etmeye gelmişler ortaokulu zaten Kocaeli´de en iyisi kötü diyenlere aldanmayın onlar okulun seviyesinde deyiller

2020-07-24 19:30
BENZER OKULLAR
Yorum 49

Kocaeli Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 37

Muammer Dereli Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 338

Yücel Boru Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 56

Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 69

Gölcük Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 103

Darıca Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz