Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
0352 333 1981
0352 333 1982
Adres Yavuz Selim Mahallesi Besi Ahırları Sokak No1
MEB logo Kayseri / Yeşilhisar
Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi

http://sehitkubradoganayfenlisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 90
Taban Puanı 338.7925
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Kayseri ili Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Taban Puanı 338.7925 -
2017 Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Taban Puanı 459.4883 13.2400
2016 Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Taban Puanı
433.8232 12.3100

Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi 2016-2017 eğitim öğretim yılında açıldı.Okulun kız ve erkek pansiyonları var. Hem İngilizce hem Almanca yabanı dil var.

 • Öğretmen : 9
 • Rehber Öğretmen : 1
 • Öğrenci : 324
 • Derslik : 4
 • BT Sınıfı : 1
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 1
 • Konferans Salonu : 1
 • Spor Salonu : 1
 • Öğretim Şekli : TAM GÜN PANSİYONLU OKUL
 • Kantin: 1
 • Yemekhane : 1
 • Revir : 1
 • Bahçe : 1
 • Saatler : 08:20/16:30 5 GÜN
 • Bağlantı : ADSL (16 Mbit ve üzeri)
 • Yabancı Dil : İNGİLİZCE ALMANCA
 • Isınma : KALORİFER (KATI YAKIT)
 • Pansiyon : 200 KİŞİLİK(100 ERKEK -100 KIZ )
 • Ulaşım : HER DAKİKA ARAÇ BULUNABİLİR
 • İl /İlçe Merkezine Uzaklık : 5KM İLÇEYE 60 KM KAYSERİ´YE 60 KM NİĞDE´YE 60 KM NEVŞEHİR´E UZAKLIKTA
Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecekleri,ev sıcaklığında konforlu pansiyon binamızda her türlü ihtiyaçlar düşünülerek inşa edilmiştir.100 kız öğrenci ve 100 erkek öğrenci olmak üzere 200 öğrenci kapasitelidir. Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi

Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi'nin başarılarını, Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0352 333 1981
Okulun Faxı: 0352 333 1982
Okulun Adresi: Yavuz Selim Mahallesi Besi Ahırları Sokak No1

Bu okula 31 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Kayseri Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi taban puanı 2019 , Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi yorumları, Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi nerede?, Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi üniversite başarısı, Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi formaları, Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi adresi, Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi başarıları, Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi Kayseri, Yeşilhisar Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi

google+ google+ google+