Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi

Denizli / Babadağ

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
 • Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
  Ekle
 • 128
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 373.1783
Yüzdelik Dilimi 9.77
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi bir Proje Okuludur.

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi Denizli ili Babadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. Bu okulu tercih edebilmeniz için 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekir.

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 373.1783 9.77
2020 399.7364 7.90
2019 430.4893 7.27
2018 352.2805 8.53
2017 454.5089 14.98
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
120
2020
170
2019
120
2018
120
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi 2016-2017 eğitim öğretim yılında fen lisesine dönüştürülmüştür.

Okulumuz Hayırsever İşadamı Ahmet Nazif Zorlu tarafından yaptırılmış olup Anadolu Öğretmen Lisesi olarak egitime başlamıştır.2014 yılından itibaren anadolu lisesine dönüştürülmüş 2016-2017 eğitim öğretim yılında ise Ahmet Nafiz Zorlu Fen Lisesi olarak eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Okul Tanıtım Videosunu İzleyin
2016 Üniversite Yerleştirme Sonuçlarına görebu yıl ilk mezunlarını veren Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi olarak 75 mezunumuzun 62´sini üniversiteye göndererek %83´lük bir başarıya imza atmış bulunmaktayız

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Babadağ
  İlçe
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Babadağ
  İlçe
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Babadağ
  İlçe
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Babadağ
  İlçe
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Babadağ
  İlçe

Adres: Cumhuriyet Mah. 160 Sokak No 2 Babadağ/DENİZLİ

Tel: 02584812012

Fax: 02584812011

web: http://ahmetnazifzorlufenlisesi.meb.k12.tr

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi ile ilgili 128 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[anzfl]

oncelikle okul gelinmeye deger bir okul degil gelmenizi tavsiye etmem cunku sunu soylemek gerekirse okulda cpl egitimi aliyoruz babadag ilce merkezindeki cpl den ogretmenler egitim vermek icin geliyorlar ve kadro asla duzgun degil ogretmen sikintisi var sonrasında yurt asiri berbat saat 7de telefonlarınızı aliyorlar ve bu cok sacma hic bir nitelikli lisede bu kural uygulanmiyorken bizim okulumuz inatla uygulamaya devam ediyor ek binada odalarda sadece yatak ve dolap var baska hic bir sey yok ve ilk okulun basladigi donem 9. sinifta kizlar o yurtta kaliyor ve ilk 1 ya da 2 ay yemek yemek icin hep ana binaya cikiyorsunuz ve bu insani cok yoruyor cunku yurda cikarken 3 tane bayir var hem sabah kahvalti icin hemde aksam yemek yemek icin o kadar zahmet cekilmesi sacma ardindan sorunlarimizla fatih hoca haric ilgilenen birisi yok kac aydir bozuk olan her hangi bir sey hala o sekilde durmaya devam ediyor ayrica okulumuz erkek ve kizlara hep farklı bir gozden baktiklari icin disari cikma saatlerimiz ve günlerimiz farkli yani herhangi bir erkek arkadaşınla vakit geciremiyorsun ek binada kalan kizlar ilk sene yol acisindan da asiri sikinti cekiyor cunku kisin yollar cogu zaman buzlu oluyor ve onlara özel hrrhangi bir servis tutmuyorlar o yuzden herkes cogu zaman dusuyor ve sakatlanma orani cok yuksek babadaga gelecek olursak yapabileceginiz sosyal aktiviteleriniz yok arkadaslar sadece bim ve A101 var onun dışında hic bir sey yok zaten telefonları da aliyorlar tek seceneginiz oturup ders calismak disari ciktiginzda hic hir yere gidemzsiniz cunku kisacasi okul boyle hala gelmek isteyen arkadaslarim varsa tercih listelerine yazabilirler

2022-02-12 12:08
 
0
 
0
[Anzfl]

Ogretmenleri bazen aşırı disipline kaciyor onun disinda egitim acisindan iyi bir okul ama yurdu icin aynı seyi soyleyemecegim bocekten ve hayvanlardan tiksinmiyorsaniz gelebilirsiniz cunku her an böcek gorme olasiliginiz yuksek bizim dönemde bi kiz sinirden agliyordu surekli oyle yani

2021-09-19 00:47
 
0
 
0
[Anzfl ]

En büyük hatam.

2021-09-18 19:29
 
0
 
0
[İlkmezunlardanbiri]

İlk senesinde öğretmen lisesi olarak kazandığım okuldur. Hayatım boyunca bana kattığı renkleri, eğitimi, öğretmenlerimi ve aile olmadan aile olmayı öğretmesini asla unutmam. İşimde ve insanlığımda attığım her adımın başlangıcıdır. Eğitimi sayesinde bilinçli bir neslin öncüsüdür.

2021-08-28 18:43
 
0
 
0
Reklam
[Okuldan biri]

Şu yorumu görenlerin hepsine yardımcı olabildiğimi düşünüyorum. Ulaşım sıkıntısı olanlar yurt olduğunu biliyordur. Yurt ortamı, arkadaş sıkıntısı olmayanlar için efsane. Yemekleri güzel arada et veriyolar öşlcçkjskşl. Ama şöyle bi sıkıntı var ek binada kalıyosanız (genelde ilk senede kalınır ve kızlar için) yukarı inip çıkma sıkıntısı var yağmur veya özellikle buzlu yok kâbusunuz olabilir. Avantajı ise yol üstü bim ve a101 var. Yurtta kalmicaksaniz hocaniz size ulasimda yardimci olur oraya girmicem. Okulun ortamı derseniz 9 sunuz daha mal mal kasmayın komik görünüyo ve ayrıyeten sınıfların ortamları farklı ona bişey diyemem. Öğretmenler bizi ne zaman sıkıştırsalar SİZ FEN LİSELİSİNİZ diye gaza getirmeye çalışacaklar kanmayın. Eğitim kadrosu kimya biyoji alanındaki eksiklikler giderilirse güzel.

RİCA EDEYRUM.

2021-08-10 23:21
 
0
 
0
[Anzfl ]

Merhaba ben burayı kazandım yeni kazananlar veya burada okuyanlar eklerse sevinirim ig kaan.json

2021-07-29 03:17
 
0
 
0
[Tercih ]

Sizce bu okulun öğretmenleri ve eğitimi nasıl bilgi verirmisiniz

2021-07-09 16:53
 
0
 
0
[Nuray]

Şehir dışından gelen erkek öğrenciler için yurda yerleşmede sıkıntı yaşanır mı? Eğitim öğretim açısından bu okulun velileri ve öğrencileri yorum yazarsa bilgilendirici olur bizler için.

2021-06-11 09:57
 
0
 
0
[OKULDAN BİR KİŞİ]

LGS ye çalıştım fen lisesine gitmek amacınızsa gelebilirsiniz ama şunları bilin. OKUL BAŞLADI 5 TANE KİMYACI DEĞİŞTİ 1 DÖNEM İÇİNDE. BİYOLOJİ DE HOCA EKSİKLİĞİMİZ VAR BAŞKA OKULDAN GELİYOR MATEMATİK HOCAMIZIN ANLATTIĞINI 30 KİŞİDEN 1 KİŞİ ANLIYOR YANİ SİZ DÜŞÜNÜN. SAYISALCIYIZ MORUQ. diğer dersleri söylemeye gerek yok.

2021-01-12 11:56
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 25

Erbakır Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 10

Aydem Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Denizli Yaşar Kımıl Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 13

Lütfi Ege Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 9

Mustafa Kaynak Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 11

Durmuş Ali Çoban Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Sorular Cevaplar
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi kaç puan 2022 373.1783
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi Yatılı mı? Kız ve Erkek Pansiyonu Var.
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://ahmetnazifzorlufenlisesi.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi yorumları okuyabilir, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız