Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
02584812012
02584812011
Adres Cumhuriyet Mah. 160 Sokak No 2 Babadağ/DENİZLİ
MEB logo Denizli / Babadağ
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi

http://ahmetnazifzorlufenlisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 120
Taban Puanı 352.2805
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi Denizli ili Babadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi Taban Puanı 352.2805 -
2017 Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi Taban Puanı 454.5089 14.9800
2016 Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi Taban Puanı
430.6128 13.0600

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi 2016-2017 eğitim öğretim yılında fen lisesine dönüştürülmüştür.

2016 Üniversite Yerleştirme Sonuçlarına göre bu yıl ilk mezunlarını veren Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi olarak 75 mezunumuzun 62´sini üniversiteye göndererek %83´lük bir başarıya imza atmış bulunmaktayız. Bizlere bu gururu yaşatan öğrencilerimizin başarılarında emeği geçen hayırseverlerimize, fedakar öğretmenlerimize, okulumuz çalışanlarına ve gayretlerini son güne kadar devam ettiren öğrencilerimize teşekkür ederiz

Okulumuz Hayırsever İşadamı Ahmet Nazif Zorlu tarafından yaptırılmış olup Anadolu Öğretmen Lisesi olarak egitime başlamıştır.2014 yılından itibaren anadolu lisesine dönüştürülmüş 2016-2017 eğitim öğretim yılında ise Ahmet Nafiz Zorlu Fen Lisesi olarak eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Başarıları:

2016 Üniversite Yerleştirme Sonuçlarına görebu yıl ilk mezunlarını veren Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi olarak 75 mezunumuzun 62´sini üniversiteye göndererek %83´lük bir başarıya imza atmış bulunmaktayız
 • Öğretmen :27
 • Rehber Öğretmen :1
 • Öğrenci :411
 • Derslik :24
 • Müzik Sınıfı :1
 • BT Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :3
 • Konferans Salonu :1
 • Öğretim Şekli :NORMAL
 • Yemekhane :1
 • Kantin :1
 • Revir:1
 • Bahçe :1
 • Saatler 08:00-15:45
 • Isınma KALORİFER
 • Bağlantı ADSL (1 Mbit)
 • Yabancı Dil İNGİLİZCE
Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'nin başarılarını, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 02584812012
Okulun Faxı: 02584812011
Okulun Adresi: Cumhuriyet Mah. 160 Sokak No 2 Babadağ/DENİZLİ

Bu okula 58 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Denizli Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi taban puanı 2019 , Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi yorumları, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi nerede?, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi üniversite başarısı, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi formaları, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi adresi, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi başarıları, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi Denizli, Babadağ Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi

google+ google+ google+