Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi

Kayseri / Kocasinan

Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Ekle
 • 1
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
İli Kayseri
İlçesi Kocasinan
Taban Puanı 378.5076
Yüzdelik Dilimi 8.86
Kontenjan Türü Erkek
Okulun Pansiyonu Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi bir Proje Okuludur.

Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Kayseri ili Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak.

Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
60
2020
60
2019
60
2018
60
Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 378.5076 8.86
2020 392.5032 9.24
2019 416.7316 9.59
2018 340.1840 10.84
2017 451.6517 -
Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı yüzdelik dilim bilgisini yıllara göre arşivliyoruz.
Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde "Fen ve Sosyal Bilimler Programı" uygulanmaktadır.

Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili 1 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[[ MD ]]

Okulun Durumu Nasıl İyimi Bilgi Verirseniz Sevinirim

2020-06-23 14:12
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 171

Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 290

Sümer Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 124

Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 86

Sami Yangın Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 65

Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 44

Melikgazi Kayseri Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Kocasinan Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz