Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi

Bolu / Gerede

Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi
 • Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 0
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Bolu
İlçesi Gerede
Başarı Puanı (OBP) 86.6788
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi Bolu ili Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi 2021 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Gerede Anadolu Lisemiz, İlçemizde 1998-1999 eğitim - öğretim yılında sanayi sitesinde bulunan Çıraklık Meslek Eğitim Merkezi binasında 21 hazırlık öğrenci ile eğitim öğretim hayatına başlamıştır.Okulumuz 1998-2001 öğretim yıllarında Gerede Lisesi bünyesinde, 2001-2004 yılları arasında ise Gerede İmam HatipLisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesinin 3. katında eğitim-öğretimine devam etmiştir. İlçemizin hayırsever vatandaşı H.Sadık Öztosun 626 ada,2,3,4,5,6 no lu parseller üzerine okulumuzun binasını yaparak Anadolu Lisemizi kendi binasına kavuşturmuştur.

Okulumuz zemin kat hariç 2 katlı olarak 457,32 metre kare inşaat alanı, 3491 metre kare bahçe alanı, 6 derslik,1 müdür odası, 1 memur odası ve öğretmenler odası olarak 2004-2005 Eğitim Öğretim yılından itibaren Gerede H.Sadık Öztosun Anadolu Lisesi olarak faaliyete başlamıştır.

2009 yılı yaz tatili döneminde bir kat ilavesi yapılmış ve 3 kata çıkarılarak 5 derslik daha kazanmıştır. Okulumuzda şu anda 10 derslik idare idare odaları ,memur odası,rehberlik odası, öğretmenler odası,iki laboratuar,bir çok amaçlı salon ,BT sınıfı ve bir kütüphane bulunmaktadır.

VİZYON Türk milli Eğitimi´nin amaçları ışığında; dünü , bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır. İSTİYORUZ Kİ.. Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin, okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin, okulumuzda, hem öğretenler hem de öğreneler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın , okulumuzda, çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğrulan yaptıklarında alacakları cevaptan korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın, okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

MİSYON Gerede Hacı Sadık ÖZTOSUN Anadolu Lisesini tercih eden Çalışkan ve yetenekli öğrencilerin; Türk Milli Eğitim-Öğretim Sistemi ışığında özgüven ve sorumluluk duygularını geliştirip,tüm Potansiyelini kullanmalarına fırsat tanıyarak yüksek öğretim kurumlarına yönlendirip yaşamları boyunca başarılı olmalarını sağlamaktır Biz ... Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendilerine güvenen ,Türk Toplumunun örf ve ananelerine bağlı bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21.yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.
 • Öğretmen Sayısı : 19
 • Rehber Öğretmen Sayısı : 1
 • Öğrenci Sayısı : 260
 • Öğretim Şekli : Normal
 • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:15 - 16:05
 • Derslik Sayısı : 10
 • Fen Laboratuarı Sayısı : 2
 • BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı : 1
 • Konferans Salonu : 1
 • Kütüphane : 1
 • Kantin : 1
 • Bahçe : 1
 • Lojman Bilgisi : Lojman yok
 • Pansiyon Bilgisi : Pansiyon yok
 • Isınma Şekli : Kalorifer
 • İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : ilçe merkezi
 • Ulaşım : Özel araç , toplu taşıma araçları ve yaya ulaşımı
 • Servis Bilgisi : Özel servisler
Genel Başarı Oranı ( % )
 1. 2011 Üniversite Başarı Yüzdesi %74
 2. 2012 Üniversite Başarı Yüzdesi %65
 3. 2013 Üniversite Başarı Yüzdesi %77
 4. Okulun YGS/LYS Başarı Durumu : % 97

Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Seviller Mahallesi Töngemen Sokak No19 14900 Gerede / BOLU

Tel: 3743118118

Fax: 3743118118

web: http://geredehsoal.meb.k12.tr

İlk yorumu siz yapın !
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.
BENZER OKULLAR
Yorum 0

Dörtdivan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 11

Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Bolu Atatürk Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Bolu Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 2

Gölyüzü İzzet Baysal Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://geredehsoal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi taban puanı 2021

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız