Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0282 315 12 55
0282 315 10 34
Adres İlyas Mah. Alpullu Cad. No81 59400 Hayrabolu / TEKİRDAĞ
MEB logo Tekirdağ / Hayrabolu
Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Hayrabolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi Taban Puanı 267.8601 -
2016 Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi Taban Puanı
131.5233 96.2000

2015 - 2016 Eğitim Öğretim yılında Ergün Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ek binasında eğitim öğretime başladı. Daha sonra 2016 - 2017 Eğitim Öğretim yılında kapanan Hüseyin Korkmaz Lisesinin binasına taşınarak eğitim öğretim faaliyetine devam etmektedir.

VİZYON Düşünen, üreten, hayata sevgiyle ve umutla bakan bireyler yetiştirmek ve lider bir okul olmak.

MİSYON Değişen ve gelişen teknolojik dünyanın umutlu ve mutlu yarınlarına hazırlanarak katılımcı, paylaşımcı, inançlı, kendine güvenen Büyük Önder Atatürk´ün ilke ve inkılaplarına bağlı , akılcı, hoşgörülü bireyler yetiştirmek.
  • Öğretmen Sayısı : 16
  • Rehber Öğretmen Sayısı : 0
  • Öğrenci Sayısı : 110
  • Öğretim Şekli : Normal Öğretim
  • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:30 - 15:50
  • Derslik Sayısı : 21
  • Fen Laboratuarı Sayısı : 2
  • BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı : 1

Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0282 315 12 55
Okulun Faxı: 0282 315 10 34
Okulun Adresi: İlyas Mah. Alpullu Cad. No81 59400 Hayrabolu / TEKİRDAĞ

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Tekirdağ Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi yorumları, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi nerede?, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi formaları, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi adresi, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi başarıları, Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi Tekirdağ, Hayrabolu Simten ve Ataman Özbay Anadolu Lisesi

google+ google+ google+