Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
03328828581
Adres İstasyon Mah. Yeni İstanbul Cad. No1720 Ilgın/KONYA
MEB logo Konya / Ilgın
Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi

http://ilginticaretborsasifenlisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 90
Taban Puanı 348.2385
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi Konya ili Ilgın İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi Taban Puanı 348.2385 -
2017 Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi Taban Puanı 468.3811 10.0300
2016 Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi Taban Puanı
447.6428 9.1400

Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi Ilgın Ticaret Borsası tarafından 2015 tarihinde yaptırılmış olup, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında 60 öğrenci ve 2 şube ile eğitim hayatına başlamıştır.

 • Öğretmen :10
 • Öğrenci :295
 • Derslik :16
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :1
 • Öğretim Şekli :Gündüzlü
 • Bahçe :1
 • Saatler 08:20-16:20
 • Isınma Kalorifer-Kömür
 • Bağlantı ADSL (1 Mbit)
 • Yabancı Dil İngilizce-Almanca
 • Ulaşım Yürüme Mesafesi-Dolmuş-Öğrenci Servisi
 • Yerleşim Yeri İlçe Merkezi
 • İl/İlçe Merkezine Uzaklık İlçe Merkezi
Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi

Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi'nin başarılarını, Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 03328828581
Okulun Faxı:
Okulun Adresi: İstasyon Mah. Yeni İstanbul Cad. No1720 Ilgın/KONYA

Bu okula 5 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Konya Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi taban puanı 2019 , Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi yorumları, Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi nerede?, Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi üniversite başarısı, Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi formaları, Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi adresi, Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi başarıları, Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi Konya, Ilgın Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi

google+ google+ google+