Özay Gönlüm Fen Lisesi

Denizli / Tavas

Özay Gönlüm Fen Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 42
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 387.9359
Yüzdelik Dilimi 12.11
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Özay Gönlüm Fen Lisesi bir Proje Okuludur.

Özay Gönlüm Fen Lisesi Denizli ili Tavas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Özay Gönlüm Fen Lisesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. Bu okulu tercih edebilmeniz için 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekir.

Özay Gönlüm Fen Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2022 387.9359 12.11
2021 348.6329 14.49
2020 395.3534 8.69
2019 430.5321 7.26
2018 356.8064 7.73
Özay Gönlüm Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2023
0
2022
120
2021
180
2020
204
2019
120
LYS'de Öğrenci Yerleştirme Yüzdesi MEZUN OLAN ÖĞRENCİ SAYISINA GÖRE:

Özay Gönlüm Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Özay Gönlüm Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
Özay Gönlüm Fen Lisesi
Özay Gönlüm Fen Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Tavas
  İlçe
Özay Gönlüm Fen Lisesi
Özay Gönlüm Fen Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Tavas
  İlçe
Özay Gönlüm Fen Lisesi
Özay Gönlüm Fen Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Tavas
  İlçe

Adres: ORTA MAH. RECEP YAZICIOĞLU CAD. NO10 20500 TAVAS / DENİZLİ

Tel: 02586134374

Fax: 02586134050

web: http://ogal.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Özay Gönlüm Fen Lisesi ile ilgili 42 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[Tercıh]

Konuya komşuya çocugum fen lısesınde okuyor demek için aılelerın gonderdıgı okul

2022-07-26 10:32
 
0
 
0
[ÖGFL’li]

Kız pansiyonlarında çok fazla sorun çıkarılıyordu ve öğretmenlerin bir ikisi dışında hiçbiri sıkıntılı değildi yerleşim olarak tavas iyi bir yer değil açıkcası her yer uzak gençlerin vakit geçireceği yer çok az dikkatli seçimler yaparak gelin okula.

2022-07-20 15:33
 
0
 
0
[Öğrenci]

Öğretmen kadrosu iyi. Okula girmekle yks başarısı garantilenmiyor. Çalışmazsanız burada da olsanız, buradan daha yüksek puanla alan bir lisede de olsanız o başarı gelmez. O yüzden hazır öğretmen kadrosu iyiyken bunun artılarını kullanmaya ve çalışmaya bakın. Proje okul olduğu için yeni yeni oturuyor. Olsun o kadar. Fiziki olanakları ülkenin genel durumu açısından şaşırılacak kötülükte veya iyilikte değil. İdaresi yönetim açısından çok güzel.

2021-09-26 11:02
 
0
 
0
[Öğrenci]

Gerçekçi bir şekilde bakarsak okula girdiğim yıl ile mezun olduğum yıl arasında dağlar var. Öğretmen kadrosu yavaş yavaş oturan bir okul ama bu tekrar bozulmayacağı anlamına gelmez.Ögretmenler ilçe olduğu için pek merkezden gelmek istemiyor. O yüzden Tavas lı öğretmenler çoğunluklu. Bu eğitim seviyesini biraz etkiliyor. Ama tabi ki hepsi kötü değiller yarı yarıya iyi.
Eğitim seviyesi ise; dersler sayısal ağırlıklı değil pek de. Sözel öğretmenler kolaylık sağlamıyor. Tüm derslere çalışmak zorundasınız işinize yarasa da yaramasa da. Bu da tamamen sayısala yönelmenizi biraz zorlaştırıyor.
Öğrenci seviyesi ise; çoğunluk çalışan öğrencilerden oluşuyor. Ama tabi gidip çalışmayan öğrenci ile arkadaş olursanız çok da bir yere gelemezsiniz. Çünkü öyle bir okul çalışmak zorundasın. %20 si okul %80 i çalışma çaba. Eksik kalan yerlerin çok oluyor ve onları toplamak zorundasın. Öğretmenler çok ilgili ama ne zman biliyor musunuz ? 12. sınıfta gelince iş işten geçince yani.
Okul idaresi ise; öğrenci ile iletişim zayıf ama yönetim kötü değil. Yani yönetilen bir okul var başıboş herkes bildiğini okumuyor. Hatta iyi bile yönetiliyor ama işte öğrenci de dinlense mükemmel olur. Giyim konusu onlar her okulda olması gerektiği gibi.Süleyman hoca iyidirr iyi :)
Tavas halkı ise ; çok da sıcaklar diyemem ama sadece alışveriş için göreceğinizden çok da sorun değil.
Sportif yönden ise; okulda pek ekipman yok halı saha yok ama öğrenciler her yıl madalya getirir. Bu arada basketbol ve voleybol sevenler için idare eder bir alan var. Ama Tavas da okula yaklaşık 10 dk yürüme mesafesinde hem halı saha hem tenis hem basketbol hem koşu alanı minik bir spor kompleksi gibi bir yer var. Orası iş görür.
Ek olarak; müzik ve resim sevenler tercih edebilir o konularda hocalar çok iyidir. İmkan da sağlanıyor. Büyük yetmeye çalışan bir kütüphane var. Güzel bir kütüphane. Laboratuvar çok da kullanılmıyor ama sanki ortaokul da çok mu kullanıldı. Zaten pek inceleyecek bir şey de olmuyor. Takmayın kafaya o kadar ders çalışın bol bol güzel yerlere rahat gidersiniz.

2021-09-21 08:16
 
0
 
0
Reklam
[ÖGFL´li]

Arkadaslar merhaba bu okul hakkında yorum istiyorsanız bu yorum size faydalı olacaktır cünkü okula2019 yılında katıldım okul çok disiplinli olduğundan dolayı cok fazla eleştiriliyor ancak bence bu yanlış sadece kız pansiyonu olması nedeniyle cogunluk kız öğrenci pansiyon güzel ve temizliği iyi okulun bulunduğu yer de cok güzel yani her şey var etrafınızda ,okulda öğretmen açığı yok ve en iyi öğretmenler var ben böyle düsünüyorum ögretmenlerimin hakkını yedirmem sadece cok fazla üstümüze yükleniyorlar ders calısmamız için ama bu cok iyi bir şey bundan dolayı kötü yorumlar yapılmış ama cok gereksiz ve sacma her okulda oldugu gibi burada da çürük elma illaki var yani eğer hayalleriniz varsa ve gercekten onun için cabalıyorsanız bu okulu şiddetle tavsiye ederim unutmayın herşey sizin çalışmanıza bağlı bahanelere ve sacma yorumlara aldanmayın;)

2021-08-01 22:17
 
0
 
0
[Önemli ]

Okulun öğretmenleri ve eğitimi hakkında bilgi verirmisiniz

2021-07-09 18:09
 
0
 
0
[Busem]

Bu okulu yazmayı düşünüyorum sizce eğitimi öğretmenleri nasıl bilgi verirmisiniz okul hakkında

2021-07-09 16:51
 
0
 
0
[Cimbomlu]

Okula başladığım dönem ile bitirdiğim dönem arasında olumlu yöne çok büyük değişikler olduğunu düşünüyorum. Geldiğimde ücretli öğretmenler vardı. Sonradan hep kadrolu öğretmenler derslerimize girdi. Pandemi dönemimde canlı dersleri hep yaptık. Özellikle öğretmenlerimizin bizimle ilgisi çok iyiydi. Bu şartlarda ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Tavsiye ederim.Bahçesi dar olduğundan futbol sahası küçük.

2021-07-08 14:25
 
0
 
0
[xyzzz]

bi alttaki gibi uzun yorum yapılacak bi yer değil ama buradan çıkan bi halt olamaz denilecek bi yer de değil. öğretmenlerin anlattıkları üzerine kendinizde bir emek sarf ederseniz iyi yerlere gelirsiniz. ha çok iyi yerlere gelmek için zaten nerede olduğunuz fark etmeksizin imkanlarınız dahilinde çok emek vermeniz gerekir

2021-03-06 10:57
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 42

Özay Gönlüm Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 29

Erbakır Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 128

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 11

Aydem Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 8

Denizli Yaşar Kımıl Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Sorular Cevaplar
Özay Gönlüm Fen Lisesi kaç puan 2023 387.9359
Özay Gönlüm Fen Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Özay Gönlüm Fen Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Özay Gönlüm Fen Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Özay Gönlüm Fen Lisesi Yatılı mı? Sadece Kız Pansiyonu Var
Özay Gönlüm Fen Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Özay Gönlüm Fen Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Özay Gönlüm Fen Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Özay Gönlüm Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://ogal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Özay Gönlüm Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Özay Gönlüm Fen Lisesi yorumları okuyabilir, Özay Gönlüm Fen Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Özay Gönlüm Fen Lisesi taban puanı 2023

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız