Gerede Fen Lisesi

Bolu / Gerede

Gerede Fen Lisesi
 • Gerede Fen Lisesi
  Ekle
 • 35
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 355.4329
Yüzdelik Dilimi 13.08
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Gerede Fen Lisesi bir Proje Okuludur.

Gerede Fen Lisesi Bolu ili Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Gerede Fen Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. Bu okulu tercih edebilmeniz için 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekir.

Gerede Fen Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 355.4329 13.08
2020 380.9814 11.63
2019 425.5199 8.07
2018 343.6444 10.16
2017 460.5801 12.84
Gerede Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
90
2020
136
2019
90
2018
90
MEB 2007 Yatırım Planına alınarak ihale edilen Gerede Fen Lisesi Kampüs inşaatı  07  Şubat  2011 de tamamlanarak hizmete girmiştir. 16 Derslik Eğitim  Binamızda 310 öğrenci eğitim ve öğretim görürken  100 öğrenci kapasiteli Erkek Öğrenci Pansiyonumuzda  öğrencilerimiz  barınmaktadır.

Okulumuz 2009 yılında verdiğimiz ilk mezunlarımızdan bu yana üniversite sınavlarında Bolu genelinde çeşitli puan türlerinde hep derecede olagelmiş ve Sayın Valilerimizce müteaddit defalar ödüllendirilmiştir.  

Okulumuz Gerede Anadolu Öğretmen Lisesi Gerede Fen Lisesi olarak dönüştürülmüştür. 2015-2016 Eğitim ve öğretim yılından itibaren 120 öğrenci kontenjanı ile öğrenci kabulü yapacaktır.

Gerede Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gerede Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
Gerede Fen Lisesi
Gerede Fen Lisesi
 • Bolu
  İl
 • Gerede
  İlçe
Gerede Fen Lisesi
Gerede Fen Lisesi
 • Bolu
  İl
 • Gerede
  İlçe
Gerede Fen Lisesi
Gerede Fen Lisesi
 • Bolu
  İl
 • Gerede
  İlçe
Gerede Fen Lisesi
Gerede Fen Lisesi
 • Bolu
  İl
 • Gerede
  İlçe
Gerede Fen Lisesi
Gerede Fen Lisesi
 • Bolu
  İl
 • Gerede
  İlçe
Gerede Fen Lisesi
Gerede Fen Lisesi
 • Bolu
  İl
 • Gerede
  İlçe
Gerede Fen Lisesi
Gerede Fen Lisesi
 • Bolu
  İl
 • Gerede
  İlçe
Gerede Fen Lisesi
Gerede Fen Lisesi
 • Bolu
  İl
 • Gerede
  İlçe
Gerede Fen Lisesi
Gerede Fen Lisesi
 • Bolu
  İl
 • Gerede
  İlçe

Adres: Dayıoğlu Mah.Dörtdivan Cad.Erdemli Sokak.No2 Gerede/

Tel: 03743112010

Fax: 03743112010

web: http://geredefenlisesi.meb.k12.tr/

Gerede Fen Lisesi ile ilgili 35 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Gerede fen istiyor]

Benim burası tutuyor nakille gelmek istiyorum kız yurdu var mı acaba ya da açılacak mı

2021-07-29 13:21
 
0
 
0
[Gerede Fenli ]

Bu okulu tercih edecek arkadaşlar bence okul güzel arkadaş ortamı ve okul içi bence sade ve güzel ben kendim 10. sınıfa geçeceğim sadece okula 3 hafta gittim pandemiden dolayı ama o 3 hafta bile çok güzel geçti ben kendim yurtta kalıyorum (erkek yurdu) ve İstanbuldan geliyorum detaylı bilgi için instagram (yildirim_abdulmecit)

2021-07-06 23:17
 
0
 
0
[Geredeyolcusu]

Ben okula kaydımı yaptırdım ve bazı okullarda seçmeli derslerin müdür tarafından seçildiğini duydum bu okulda seçmeli dersinizi kendiniz seçiyorsunuz. Ayrıca okulun kendi servis sistemi bulunmuyormuş ben mengenden gideceğim ilçeler arası servisle gidip gelicem. Okulun içi güzel gördüğüm kadarıyla. 12..sınıflar için dky kursları da oluyormuş.müdire ile konuştuğum kadarıyla sınıflar normalde 30 kişilikmiş bu sene kontenjanlar arttığı için 34 kişi olacakmış

2020-08-25 21:53
 
0
 
0
[Aaa]

Merkezden gelen öğrenciler için servis varmı nolur cevap verin

2020-07-22 14:08
 
0
 
0
Reklam
[Anonim]

Okulu okul yapan öğrenciler kadar öğretmenlerdir de. Bu okulda özveriyle çalışan öğrencilerin her daim başarısını isteyen bir öğretmen kadrosu var. Benim kızım bu okulda okuyor. Okulundan, yemekhanesinden öğretmenlerinden çok memnun. Okulun tek eksiği kız pansiyonu ve spor salonunun olmaması. Ama çocuklar spor salonu olmasa bile azimle çabayla ilçe, il dereceleri kazanıyorlar. Giderseniz fazlasıyla kazanırsınız

2020-07-20 16:06
 
0
 
0
[Anonim]

Okulu okul yapan öğrenciler kadar öğretmenlerdir de. Bu okulda özveriyle çalışan öğrencilerin her daim başarısını isteyen bir öğretmen kadrosu var. Benim kızım bu okulda okuyor. Okulundan, yemekhanesinden öğretmenlerinden çok memnun. Okulun tek eksiği kız pansiyonu ve spor salonunun olmaması. Ama çocuklar spor salonu olmasa bile azimle çabayla ilçe, il dereceleri kazanıyorlar. Giderseniz fazlasıyla kazanırsınız

2020-07-20 16:05
 
0
 
0
[Gerede fen yazmayıp pişma]

Merhaba arkadaşlar ben şuan Bolu´da bir özel lisede 12´ye geçmiş tecrübeli biri olarak ve aşağıdaki yorumlara istinaden bir şeyler yazmak istedim. Bolu´da adı duyulmuş bir özel okulda öğrenciyim. 3 yıl boyunca o okulda okudum ve okumaya devam edeceğim (aile zoruyla okuyorum 2 yıldır nakil olmak istiyordum dilekçe imzalamadılar) burayı okuyan gfl öğrencileri için de yazıyorum. KESINLIKLE ama kesinlikle uzak durun özel okullardan. Kalitesiz eğitim ve üstüne saçma sapan etkinliklerle uğraşır durursunuz. Verdikleri vaatleri yerine getirmezler öğretmenler yeni mezun dersi anlatamıyorlar öğrenci kalitesi kötü şımarık baba parası yiyenlerle dolu yanaşmayın paranız yanar. Belki zor olur bolu´dan her gün gidip gelmek belki de çok yorulursunuz sınav haftaları çalışmak sıkıntı olur ama gerede fen mezunu olursunuz. Bahsettiğim özel lise şuan hiçbir üniversite başarısı olmayan okula kaydedene kadar on takla atan şunu şöyle yapacağız diye sürekli bahane üreten kurum (girdiğim sene üni başarısı vardı iyi yerleri kazananlar şuan yok hepsi ya ücretli üni yazıyor ya da mezuna kalıyor) . Şuan çok pişmanım gerede fen yazmadığım için. Keşke uzak yol yorar yurt kötüdür vs. diyenleri dinlemeden gitseydim. Şuan anadolu lisesi fen lisesi nakil şartları 10. Sınıfta bittiği için nakil aldırılmıyor gfl´ye. merkezdeki devlet anadolu liseleri için ise arkadaşlarım maalesef iyi şeyler demiyor. Okullardaki ders anlatmayan, kalitesiz ve sürekli (performans verilemeyecek derslerden bile veriliyormuş) performans ödevleri veren öğretmenler yüzünden okulun verimli geçmediğini ve üniversite sınavına hazırlanan kişilere bu saçma ödevlerin ayak bağı olduğundan yakınıyorlardı. Maalesef şehir dışına çıkmayacaksanız Bolu´da çok az ve kalitesiz seçeneğiniz var (sakın özele gitmeyin devlete gidin adrese dayalı gidin ama özel asla) . Bolu fen hariç bir lise seçilecekse gerede fen seçilmeli diye düşünüyorum(sayısalcı yani matematik fene yatkın olan kişiler). Sözel derslere fenden daha yatkın sosyal bilimler tercih edebilir ( 1 yıl hazırlık var ingilizce eğitimi kötü değil diyorlar ingilizce atlama sınavı var belki ingilizceniz çok iyiyse 9´a geçirirler) .
Biraz uzun oldu ama 3 yıllık pişmanlık ve geri dönülmez bir yerde olduğum için sizi de uyarmak istedim. Nakil isterken veya tercih yaparken dikkatli olun. Umarım istediğiniz okullara yerleşir ve kaliteli eğitim alıp iyi arkadaşlar edinirsiniz.

2020-07-19 21:42
 
0
 
0
[Oktay]

İbal mi gerede fen lisesi mi hangisi daha iyi?

2020-07-18 01:59
 
0
 
0
[Gölcük Fen Liseli]

Sweatshirt tasarımını Kocaeli Gölcük Fen Lisesinden kopyala yapıştır yapan okul,beyaz lakos da giyiyoruz biz onu da alın isterseniz ;)

2020-04-10 20:52
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 6

Bolu Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 12

İzzet Baysal Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 35

Gerede Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 12

Bolu Sosyal Bilimler Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Gerede Habibullah Üstün Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Ankara Altındağ Belediyesi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Gerede Fen Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Sorular Cevaplar
Gerede Fen Lisesi kaç puan 2022 355.4329
Gerede Fen Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Gerede Fen Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Gerede Fen Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Gerede Fen Lisesi Yatılı mı? Sadece Erkek Pansiyonu Var
Gerede Fen Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Gerede Fen Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Gerede Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://geredefenlisesi.meb.k12.tr/), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Gerede Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Gerede Fen Lisesi yorumları okuyabilir, Gerede Fen Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Gerede Fen Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız