Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi/Yerel
Adres
MEB logo Kayseri / Melikgazi
Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Kontenjan Sayısı 30
Taban Puanı 199.1660
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kayseri ili Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 199.1660 -
2017 Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 189.3760 -
2016 Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
127.6997 96.3200

Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Kayseri Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kayseri, Melikgazi Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+