Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Kayseri / Bünyan
BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Kayseri ili Bünyan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'ne nakil almayı planlıyorsanız BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı - -
2017 BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı 143.6000 -
2016 BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
150.3620 95.0000

BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin fiziki imkanlarını, BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Kayseri BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ taban puanı 2019 , BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi, BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yorumları, BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyonu var mı? yatılı mı?, BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ nerede?, BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ üniversite başarısı, BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ formaları, BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ adresi, BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ başarıları, BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Kayseri, Bünyan BÜNYAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

google+ google+ google+