İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik
 • İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik
  Ekle
 • 2
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 265.9071
Güncel Yüzdelik Dilimi 53.78
Okulun Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik İzmir ili Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik 'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik 'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik 'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

 • İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Alanı
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 265.9071 53.78
2019 274.6619 56.37
2018 231.8210 -
2017 87.9113 -
2016 53.7110 98.44

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik 'nin başarılarını, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik 'nin fiziki olanaklarını, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik 'nin öğretmen başarı durumunu, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik 'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik 'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik ile ilgili 2 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar