Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi/Yerel
0212 240 1905
0212 291 71 30
19 Mayıs Mahallesi, Halaskargazi Caddesi, Etfal Hastanesi Sk. No 12 /ŞİŞLİ
MEB logo İstanbul / Şişli
Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

http://sasml.meb.k12.tr
Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul/Şişli
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Taban Puanı 306.4479
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar
Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanında eğitim vermektedir.

Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında LGS başvuru kılavuzunda herhangi bir değişiklik olmazsa Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz ve iyi bir 8.sınıf LGS sınav puanına sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

8. Sınıf Liselere Giriş Sınavı olan LGS, 2018 yılında ilk defa yapıldı. Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin 2019-2020 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan ve yüzdelik dilim bilgisi güncel olarak aşağıdaki tablomuzda yer alıyor.Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yılına ait taban puan ve güncel yüzdelik dilim bilgisi bu okulu tercih ederken size rehberlik edecek. 2019-2020 eğitim öğretim yılı için kullanılacak Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi 2019 en güncel şekilde sorubak LGS tercih motorumuzda.

Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 306.4479 -
2017 Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 412.6823 -
2016 Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
388.4539 23.3300

2010-2011 Eğitim Öğretim yılından itibaren İstanbul/Şişli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olarak eğitim öğretime devam eden okulumuz Anestezi Teknisyenliği, Radyoloji Teknisyenliği ve Hemşirelik bölümlerinde Eğitim ve Öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi TEOG Sonuçlarına göre öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığınca tercih sistemine göre merkezi olarak yerleştirilmektedir.

VİZYON : Evrensel eğitim ve öğretim ilkeleri doğrultusunda; dünü bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır. Atatürk ilke ve inkılâpları doğrultusunda; doğru, dürüst, çağdaş, araştırmacı, özgüvenini kazanmış, güzel ülkemizi, hak ettiği çağdaş medeniyetler seviyesine getirebilmek için sürekli çalışan ve bilimsel düşünceye sahip sağlık personeli yetiştirmektir.

MİSYON : Milli Eğitimin Temel İlkeleri doğrultusunda insan sevgisine sahip, teknolojiyi iyi kullanabilen, kendini sürekli geliştiren; bilgili, becerili ve kendine güvenen, 21. Yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek becerilere sahip sağlık personeli yetiştirmektir. Saatler : 08.00 - 16.40

Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Bu okula 27 yorum yapıldı.Sizce bu okul niçin tercih edilmelidr? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: İstanbul Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul, Şişli Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+

)