S:1

Dengeli beslenmeyen biriysek aşağıdakilerden hangisi ortaya çıkar?

Dengeli beslenmeyen biriysek aşağıdakilerden hangisi ortaya çıkar? sorunun cevabı "​Vücudumuzun bağışıklık sistemi zayıflar." dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Bilim felsefesinin konusu hangisidir? Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi yanlıştır? Aşağıda verilen maddelerden hangisini koklamamız sakıncalıdır? Aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır? 1. Gece gökyüzüne baktığınızda Kutup Yıldızını rahatlıkla görebilirsiniz.2. Biraz hızlı hareket edersen otobüse yetişiriz.3. Sabahattin Ali, başarılı romanları olmasına rağmen öyküleriyle tanınır.4. Yazar, insan ruhundaki karmaşık duyguları ustalıkla yakalıyor.Numaralanmış cümlelerin hangilerinde geçişli fiil kullanılmıştır? Bazı tarım ürünleri belirli iklim koşullarında yetişir. Aşağıdaki şehirlerden hangisi çay yetiştirmek için gerekli olan iklim koşullarına sahiptir? Okul kurallarına uymadığımızda ne olur? Bir işyerinde çalışan baba neyi hak eder? My name is Sally White. I have got three children. They are all ill. Joe feels angry and unhappy. He cant walk. He stays in his bed. Kate has a sore throat. She feels sick and she cant swallow. Richard has the flu. He sneezes a lot and feels cold. He needs to drink hot drinks.What is the matter with Joe? Karacoğlan der ki dertlerim azdırGüzeli övmesi boynuma farzdırKara kaş altında sürmeli gözdürAşığın bahşişin vermeli gelinBu dörtlük için aşağıdakilerden hangisi söylenemez? Aşağıdaki sözcüklerin hangisi çoğul isimdir? Orta Asya'da İslamiyeti kabul eden ilk Türk devleti hangisidir? Bir ekosistemde,• Ağaçların kesilmesi• Suların kirletilmesi• Kimyasalların kullanılmasıgibi durumlara bağlı olarak ekolojik denge bozulur.Buna göre, ekolojik dengenin bozulmasında aşağıdakilerden hangisinini etkisi en fazladır? Kuran-ı Kerim de adı geçen Peygamber sayısı kaçtır? Aytaç : Ömer is very patient and helpful. He likes helping people in need. He would like to be a doctor.Molly :- - - - . Whenever I see him, he is trying to help others. Pisiklete binerken dikkatli olmalıyız. Bu cümlede hangi sözcük yanlış yazılmıştır? Misakımillîde, Mondros Ateşkes Antlaşması imzalandığı sırada Türk ve İslam çoğunluğunun bulunduğu bölgeler bölünmez ve ayrılmaz bir bütün olarak kabul edilmiştir.Bu karar Misakımillîde aşağıdakilerden hangisinin amaçlandığını gösterir? Bir iş yerinde çalışanların 4/9 u 76 kişidir. Bu iş yerinde kaç kişi çalışmaktadır? Bir köşesine ait iç açısının ölçüsü 120o olan düzgün çokgen kaç kenarlıdır? Bir düşünceyi , bir bilgiyi aktarmak amacıyla yazılan öğretici şiirler .................. ; doğa güzelliklerini , çobanların doğadaki yaşantılarını işleyen şiirlere .......... denir.Yukarıdaki boşluklar aşağıdakilerden hangileriyle doldurulmalıdır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir