S:1

10 ile 10 ‘un arasındaki fark kaçtır?

10 ile 10 ‘un arasındaki fark kaçtır? sorunun cevabı "0" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
If I win the lottery, I - - - - a new car. Özge: ........... the frog green?Emel: Yes, it ......... . Bir yerde fabrika kurulması için aşağıdakilerden hangisine gerek yoktur? 2 m 25 cm‘ lik bir ip ile 1 m 37 cm lik bir ip birleştiğinde, uzunluğu kaç cm olur? Kelime olarak yeni gün anlamına gelen............................ gece ile gündüzün eşit olduğu, ilk baharın geldiği gündür. Metinde anlatılan bayram aşağıdakilerden hangisidir? Hareketsiz eklemler vücudumuzun hangi bölümünde bulunur? Televizyon yayınlarının hem olumlu hem de olumsuz etkileri vardır.Aşağıdakilerden hangisi olumsuz etkilerinden biri değildir? Aşağıda verilen dosya uzantıları ile yapılan eşleştirmelerden hangisi doğrudur? Aşağıdakilerden hangisi doğal varlık değildir? Aşağıdakilerden hangisi peygamberlerin özelliklerinden değildir? Kuran-ı Kerim, Bedir Savaşının yapıldığı günü, aşağıdaki isimlerden hangisi ile isimlendirmiştir? Ayşe Hanım, boş zamanlarında evinde dokuduğu kilimleri nasıl değerlendireceğini düşünürken, komşusu Ahmet Beyin kızından güzel bir teklif alır; kilimler babasının mağazasında satılacaktır. Bu olaya çok sevinen Ayşe Hanım, çalışmalarını daha da hızlandırır.Metinden yola çıkılarak aşağıdakilerden hangisine ulaşılır? Oliver :What kind of music do you like?Max : I like rap, hip hop and jazz but Im - - - - pop music most. Hz. Muhammed ile ilgili verilen bilgilerden hangisi yanlıştır? Olumsuz bir durum karşısında nasıl davranmalıyız? baktım - sizin - eve - bugün kelimeleriyle yapılan anlamlı ve kurallı cümle aşağıdakilerden hangisidir? "Kişiden kişiye değişen özellikler..........dir." cümlesini aşağıdakilerden hangisi an­lamlı tamamlar? Allahın, yarattıklarına benzememesi anlamına gelen sıfatı aşağıdakilerden hangisidir? Müminler birbirlerini sevmede ,birbirlerine yakınlıkta ,şefkat gösterip ,birbirini koruyup kollamada bir vücut gibidirler .Vücudun herhangi bir yerinde bir rahatsızlık olduğunda ,bunu vücudun tüm uzuvları hisseder sözüyle peygamber efendimiz hangisini kastetmiş olamaz? Aynı ses farklı ortamlarda .................................. işitilir. Yukarıda boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir