S:1

Bir kasa içindeki meyveler tartıldığında 9000 gr gelmektedir. Sadece meyvelerin kütlesi 7400 gr'dır. Buna göre aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?

Bir kasa içindeki meyveler tartıldığında 9000 gr gelmektedir. Sadece meyvelerin kütlesi 7400 gr'dır. Buna göre aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? sorunun cevabı "Dara 1400 gr'dır" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Hücre dışına sindirim enzimi salgılayan ökaryot bir hücrede,I. LizozomII. RibozomIII. Golgi cisimciğiIV. Endoplazmik retikulumV. Mitokondriverilen organellerden hangisinin sayıca fazla olması beklenemez? -cık, -cik eki, aşağıdakilerden hangisinde eklendiği sözcüğe küçültme anlamı katmıştır? Aşağıdakilerden hangisi 4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanununa göre, zorunlu olmayan husustur? Perşembeden önceki gün hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi toplumsal gelişmenin unsurlarından değildir? 1310 < AYukarıdaki sıralamada A yerine yazılabilecek en küçük sayı kaçtır? Bir kümesteki 28 hayvanın 1/2si ördektir. Buna göre kümesteki ördek sayısı kaçtır? Aşağıdakilerden hangisi arama motorlarına örnek olarak gösterilemez? Türkiye akarsularının denge profiline ulaşmamış olmalarının temel sebebi aşağıdakilerden hangisidir? Ege 9 yaşındadır. Annesinin yaşı Egenin yaşının 3 katından 7 fazladır. Egenin annesi kaç yaşındadır? Şimdi şehirlere göç edenlere bir sorum var ( ) Darmadağın ama sıcak görünüşlü( ) tavukların dolaştığı ( ) çardaklı köy bahçelerini neden bırakıp geldiniz bu şehre ( )Bu cümlede yay ayraçla gösterilen yerlere sırasıyla aşağıdaki noktalama işaretlerinden hangileri getirilmelidir? Aşağıdakilerden hangisi kişisel eşyalarımızdan biridir? Peygamberimizin anne ve babasının adı nedir? (-3) - (-4) + (-3) + (+2) - (+9) işleminin sonucu kaçtır? Öğrenciler Ebaya aşağıdakilerden hangisi ile girebilir? Dokunma duyusu aşağıdakilerden hangisidir? Çevremizi korumak için hangisini yapmalıyız? Atatürk Haftası ne zamandır? Aşağıdakilerden hangisi Ficar Savaşlarını tanımlamaktadır? Aşağıdakilerden hangisi İkinci Yeni şiirinin özelliklerinden biridir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir