Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Yine geldi hazan mevsimi, ağaçlar yapraklarını döktüler. Cümlesinde altı çizili sözcüğün eş anlamlısı aşağıdakilerden hangisidir?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Yine geldi hazan mevsimi, ağaçlar yapraklarını döktüler. Cümlesinde altı çizili sözcüğün eş anlamlısı aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "Sonbahar" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

Yaralıların yaşamını kurtarmak, doktora gidinceye kadar durumlarının kötüleşmesini önlemek için olay yerinde yapılan uygulamaya ne ad verilir? 74 sayısı aşağıdakilerden hangisi onluğa yuvarlanır? aşk ipek bir karanlıktır (I)kollayamadığımgecenin (II) bir vaktinde gelen çiçekler içintenhasında kuşlar uçansulara karışıp akmak (III) isterimkan çölünün ıssız vahalarındansaadet burcuna çıkmak (IV) isterimgitmeliyim (V) buralardan seninleBu dizelerde, numaralı sözcüklerden hangisinin karşıtına yer verilmiştir? 9’un Romen rakamı ile yazılışı hangisidir? Bir basamaklı en büyük çift sayı kaçtır? SİNAN: İLAHİYET FAKÜLTESİNİ BİTİRMİŞTİRSERKAN: TÜRKÇE EĞİTİM BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMUŞTUR.ZEYNEP: MÜZİK ALANINDA İSTANBUL’DA KONSERVATUVARDAN MEZUN OLMUŞTURFARUK: UYGULAMA VE ARIŞTARMI MERKEZİNDE EĞİTİM GÖRMÜŞTÜR.CANAN: GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ ALMIŞTIR.Yukarıdaki tablodaki kişilerden hangisi yükseköğretimden mezun olmamış/bitirmemiştir? Bir baba elindeki paranın tamamını 8, 10, 12 yaşlarındaki üç çocuğuna yaşları ile doğru orantılı olacak şekilde dağıtıyor.Ortanca kardeş, küçük kardeşten 5 lira fazla aldığına göre babanın dağıttığı toplam para kaç liradır? Doğalgaz veya tüp kullanılan evlerde gaz kaçağı olduğundan hangisini yapmak tehlikelidir? • Gazel• Kaside• Mesnevi• Kıt’aYukarıdaki nazım şekillerinin ortak özelliği aşağıdakilerden hangisidir? İnsan aklını sadece zor bir durumdan kurtulmak, bir problemi çözmek için kullanmaz. İnsan çevresindeki olayların nedenlerini, yaşadığı evrenin ve kendisinin nereden geldiğini bilmek ve anlamak ister. Bu tür istek ve ihtiyaçlardan da bilim ve felsefe ortaya çıkmıştır.Verilen bilgiye dayanarak aşağıdaki yargılardan hangisine ulaşılabilir? When it was opened in 1889, The Eiffel Tower was the tallest - - - - monument in the world. Park hâlindeki araca çarpan sürücünün aşağıdakilerden hangisini yapması yanlıştır?