S:1

14 . 5 ∶ 7− 02020 işleminin sonucu kaçtır?

14 . 5 ∶ 7− 02020 işleminin sonucu kaçtır? sorunun cevabı "10" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Mill düşüncesinde; Çok sayıda insana en yüksek mutluluğu verebilmek ilkesini temel alır. Ona göre mutluluk veren eylemler iyi, mutsuzluk veren eylemler kötüdür. Mutluluk, hazzın varlığı ve acının yokluğu anlamına gelir.Bu parçaya dayanarak aşağıdaki yargılardan hangisine ulaşılabilir? Aşağıdaki sözcük çiftlerinden hangisi birbirinin zıt anlamlısı değildir? Aşağıdakilerden hangisi sanayi kuruluşlarının en fazla olduğu bölgemizdir? Aşağıdakilerden hangisi reel ücretin tanımıdır? Barış parktaki güllere baktı.Eğilip bir tanesini kokladı.O sırada annesi ona seslendiğini duydu. Bu anlatıma göre Barış sırasıyla hangi duyu organlarını kullanmıştır? "Tahta" kelimesinin ingilizcesi hangisidir? Ülkemiz tarihi, turistik ve doğal güzellikler bakımından zengindir. Bu güzellikler bize geçmişimizi hatırlatır ve kültürümüzü anlatır. Bize düşen görev bunları korumaktır. Aşağıdakilerden hangisi doğal güzelliklerimizden birisidir? Hayatta güç olan üç şey vardır ( ) Bir sırrı saklamak ( ) bir yarayı unutmak ( ) boş zamanı kullanmak ( )Yukarıda parantezlerle belirtilen yerlere aşağıdakilerden hangisinde verilen noktalama işaretleri getirilmelidir? Boy :Do you have any plans for summer holiday?Girl :Yes, I do. I - - - - my grandparents in Canada and then attend a summer course in the U.S.A. Bir şişeye 5 bardak su konulmaktadır. Bir damacanaya ise 9 şişe su konulmaktadır. Bir damacanaya kaç bardak su konulabilir? Aşağıdakilerden hangisi bir toplumda önyargıların, ayrımcılığın azalması için yapılması gerekenlerden biri olamaz? Bir günün 1/24 ü kaç saniye yapar? Aşağıdakilerden hangisi madde ismidir? Hangisini dini bayramlarımızda yapmak doğru değildir? Masaüstünde bir klasör yapmak için hangi yolu izleriz? Aşağıda verilen sözcük dizilerinden hangisi bir cümle değildir? İnsanlar, benden getirdikleri reçete ile ilaç alır. diyen biri hangi meslek grubundandır? 247 sayısının 16/19' u kaçtır? Aşağıdaki canlı gruplarının hangisinde;• Doğurarak çoğalma• Yavrusunu sütle besleme• Omurgalı olmaözelliklerinin tümü görülür? TBMM Hükümetinin düzenli ordusunun Batı Cephesinde kazandığı ilk askeri başarısı aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir