S:1

4 onluk + 8 birlik şeklinde çözümlenmiş doğal sayı aşağıdakilerden hangisidir?

4 onluk + 8 birlik şeklinde çözümlenmiş doğal sayı aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "48" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
I- Allah cc. ile bağımızı kuvvetlendirir. II- Allaha cc. isteklerimizi bildiririz.III- İbadetin özüdür.Yukarıda hangi kavramın tanımı yapılmaktadır? Karacoğlan der ki dertlerim azdırGüzeli övmesi boynuma farzdırKara kaş altında sürmeli gözdürAşığın bahşişin vermeli gelinBu dörtlük için aşağıdakilerden hangisi söylenemez? Sosyolog metafizik konularla ilgilenmeyip, yeri ve zamanı belirli olaylardan hareket ederek çalışmasını sürdürür.Verilen açıklama, bilimsel çalışmalarda uyulması gereken hangi ilkeyi vurgular? Mondros Ateşkes Antlaşmasından sonra Osmanlı Devletinin içine düştüğü zor durumdan kurtarmak için çalışmalar yapılmıştır. Aşağıdakilerden hangisi bu bilgiyi doğrular? Bilgilerimiz doğuştan akıl yoluyla getirilirBu düşünceyi savunan akım aşağıdakilerden hangisidir? Mantarlar ile ilgili verilen bilgilerden doğru olanların başına "D", yanlış olanların başına "Y" yazınız.(.....) Mantarların hastalık yapıcı olanlarına parazit mantar denir.(.....) Mantarların da tıpkı bitkiler gibi kök, gövde, çiçek ve yaprak gibi kısımları vardır. (.....) Küf mantarları, açıkta kalmış peynir, ekmek ve kesilmiş meyvelerde çoğalabilir.(.....) Doğada karşılaştığımız tüm mantarları rahatlıkla tüketebiliriz.(.....) Mantarlar, insanlarda pamukçuk, sıtma ve suçiçeği gibi hastalıklara neden olabilir Aşağıdaki devletlerden hangisi Balkan Antantına üye değildir? Atatürkün Kurtuluş Savaşının öyküsünü ve hangi şartlarda kazanıldığını anlattığı eseri aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisinde bir bilgi yanlışı vardır? Zeynep 3 kg portakal 21 TL verdi. Zeynep 5 kg portakal alsaydı kaç TL öderdi? Uzunluğu 18 m olan bir havuzda 4 tur yüzen Sevgi kaç metre yüzmüş olur? Kaç tane kalem bir deste oluşturur? '' o,c,u,i,n,s'' harflerinden oluşan doğru kelime aşağıdakilerden hangisidir? Evde gaz kaçağı varsa aşağıda verilen tedbirlerden hangisini almak kesinlikle yanlıştır? Cuma hutbesi, aşağıdaki söylev türlerinden hangisine örnektir? Aşağıdaki sözcüklerden hangisi İ hal ekini almamıştır? Aşağıdaki sayılardan hangisi 6600e yuvarlanmaz? Aşağıdakilerden hangisi görsel işleme programıdır? 2 saatte 72 km yol alan bir aracın gittiği yolun geçen süreye oranının kaç m/sn dir? 27 − 4 x 3 ÷ (8 + 4) işleminin sonucu kaçtır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir