S:1

30'dan geriye doğru ikişerli sayma yapan bir öğrenci 20' den önce hangi sayıyı söylemelidir?

30'dan geriye doğru ikişerli sayma yapan bir öğrenci 20' den önce hangi sayıyı söylemelidir? sorunun cevabı "22" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Hangisi konulduğu kabın şeklini alır? Ablam misafirleri geleceği ve çok yorgun olacağı için bize gelmeyecekmiş. Cümlesi kaç kelimeden oluşur? Can, LGS sınavına saat 10.30da girdi. Sınav 2 saat 50 dakika sürdüğüne göre, Can sınavdan saat kaçta çıkmıştır? Düz bir zemin üzerine dikilen çubuğun gölgesi en kısa olduğu zaman hangi yönü gösterir? Bilgisayarımızı Zararlı yazılımlardan (Virüslerden) korumak için aşağıdakilerden hangisini yapmamız uygun olmaz? Aşağıdaki eserlerden hangisi Şinasiye ait değildir? Aşağıdakilerden hangisi İslâm mantıkçılarından biri değildir? 4 ile tam bölünebilen ancak 9 ile tam bölünemeyen iki basamaklı en büyük doğal sayı aşağıdakilerden hangisidir? Okulumuzda 323 öğrenci var. Yarışma için 4er kişilik takımlar oluşturulacak.Kaç öğrenci açıkta kalır? In 1999, one of - - - - earthquakes occurred in the history of Turkey. ‟Çok geçmeden sokağın köşesinde iki kişi belirdi. cümlesinde altı çizili bölüm aşağıdaki sorulardan hangisinin cevabıdır? (14 x 2) + ( 10-5) işleminin sonucu kaçtır? Aşağıdakilerden hangisi, yolculuklarda emniyet kemeri takmanın yararlarındandır? Peygamber Efendimiz bir hadisinde Yaptığınız zaman, birbirinizi seveceğiniz bir davranış söyleyeyim mi? Aranızda selamı yayın. buyurmuştur. Bu hadisten yola çıkarak hangisi söylenebilir? Amasya Genelgesinin Milletin istiklalini, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. maddesi ile Kurtuluş Savaşının ................ belirlenmiştir.Verilen cümledeki boş yere aşağıdakilerden hangisi yazılmalıdır? Aşağıdakilerden hangisi sünnet bir namazdır? Aşağıdakilerden hangisi toplumsal çözülmeye neden olur? A: - - - - does your sister go abroad?B: Three times a year. Japon ve İngiliz araştırmacılar, okyanusun 7,7 km derinliğinde yaşayan balıkları filme almışlar. Film uzaktan kumandalı bir su altı aracıyla çekilmiş. Araştırmacılar balıkların davranışının çok şaşırtıcı olduğunu belirtiyorlar. Çünkü bu kadar derinlikteki balıkların fazla hareket etmeyen canlılar olacağını tahmin ediyorlarmış. Ama - - - -Bu metin mantık akışına göre aşağıdakilerden hangisiyle tamamlanmalıdır? Aşağıdakilerden hangisi, bilinçli bir tüketicinin yapacağı bir davranıştır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir