S:1

Aşağıdaki yerlerden hangisinde çay üretimi yapılır?

Aşağıdaki yerlerden hangisinde çay üretimi yapılır? sorunun cevabı "Rize ve çevresi" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
5+7=? işleminin sonucu kaçtır?
Powered by Commentics
Sanayi Devrimi aşağıdaki ülkelerin hangisinde başlamıştır? Aşağıdakilerden hangisi birlikte yaşam kültürüne sahip bireylerin davranışlarından değildir? Bir kare prizmanın açılımında kaç tane kare vardır? ▪Ceviz, sağlık için çok faydalıdır; - - - - kalp hastalığını önler, zekâyı geliştirir, damarları korur▪Okula giderken şemsiyeni almayı unutma - - - - bugün yağmur yağacakmış.▪Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür - - - - kimse kendini değiştirmeyi düşünmez.Bu cümlelerde boş bırakılan yerlere aşağıdaki sözcüklerden uygun olanlar getirildiğinde hangi sözcük dışta kalır? ‘‘Bir şeyi derinlemesine ve ayrıntılarına inmeden okumak anlamına gelen deyim aşağıdakilerden hangisidir? Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin ilk cumhurbaşkanı kimdir? Aşağıdakilerden hangisi yeterlilik birleşik eylemidir? Turnusol, kuzukulağı bitkisinden elde edilen bir maddedir. Bu maddeden yapılan turnusol kağıdı, asidik ortamda kırmızı, bazik ortamda mavi renk alır.Buna göre turnusol kağıdı aşağıdaki sınıflardan hangisine girer? Namaz kılabilmek için yerine getirilmesi gereken en öncelikli şart aşağıdakilerden hangisidir? Seçil: .................... are you doing? Paul: Im swimming. Aşağıdaki cümlelerin hangisinde zıt anlamlıkelimeler bir arada verilmiştir? 64 doğal sayısının basamak değerleri farkı kaçtır? Aşağıdaki cümlelerde doğru olanın sonuna (D) yanlış olanın sonuna (Y) yazınız.(.....) 340 021 sayısı üç yüz kırk bin yirmi bir diye okunur.(.....) Okunuşu sekiz yüz beş bin dokuz olan sayı 850 090 diye yazılır.(.....) 200 340 sayısının çözümlenmiş hali 20 000 + 300 + 40 dır(.....) 516 432 doğal sayısında 6 rakamının basamak değeri 6 000 dir(.....) 9 yüz binlik + 4 binlik + 3 yüzlük + 5 birlik şeklinde çözümlenmiş sayı 904 305 tir. Bir deneyde çaydanlıktaki su ısıtılarak kaynatılıyor. Sonra ısıtma işlemine devam ediliyor.Bu deneyde suyun hangi hâlleri gözlenir? Çeşitli belge ve sözleşmelere resmiyet kazandırmakla yükümlü kamu görevlisine ne isim verilir? Nasıl vasfedeyim güzelim seniRumeli Bosnayı değer gözlerinDünyaya gelmemiş eşin akranınİzmiri Konyayı değer gözlerinBu dörtlüğün nazım şekli ve nazım türü aşağıdakilerden hangisinde doğru olarak verilmiştir? Kuran-ı Kerim hangi ayda ve hangi gecede indirilmeye başlanmıştır? İtilaf devletlerinin birlikte işgal ettikleri ilk Osmanlı toprağı hangisidir? Peygamberimizin her ayın 13-14-15. Günlerinde tuttuğu nafile oruçun adı nedir? 3. periyot 8A grubunda bulunan elementin atom numarası aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir