S:1

Aşağıdaki yerlerden hangisi kış turizmi için uygun değildir?

Aşağıdaki yerlerden hangisi kış turizmi için uygun değildir? sorunun cevabı "Çeşme" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Müzeler Haftası ne zaman kutlanır? Dikdörtgen şeklindeki bir tarlanın çevre- sinin uzunluğu 152 metredir. Bu tarlanın uzun kenarının uzunluğu, kısa kenarının uzunluğunun 3 katıdır.Buna göre bu tarlanın uzun kenarının uzunluğu kaç metredir? Aşağıdakilerden hangisi elektrikle çalışmaz ? 52 haftadan 4 haftayı eksiltirsek geriye kaç hafta kalır? Can dün ayakkabı almak için mağazaya gitmiş. Cümlesinde aşağıdaki sorulardan hangisinin cevabı yoktur? Bataklık alanlarında ya da taban suyu seviyesinin yüksek olduğu alanlarda genellikle aşağıdaki toprak tiplerinden hangisi yaygındır? Aşağıdakilerden hangisi bilimsel yazıların bölümlerinden biri değildir? Hasan aylığı olan 900 TL ile önce 200 TL olan ev kirasını ödemiştir.100TL faturalar için, 200 TL mutfak masrafı için ayırmıştır.50 TL diğer masraflara harcadıktan sonra kalan Parayla tanesi 70 TL olan altın almaya karar vermiştir. Kaç tane altın alabilir? Güllü' nün yaşı 10 'un yarısından 1 fazladır. Gözde kaç yaşında olabilir? Türkiye Cumhuriyetinin ilk Başbakanı kimdir? Çıkarmak sözcüğü, hangi cümlede mecaz anlamıyla kullanılmıştır? Ahirette tüm insanların toplanacağı yerÖldükten sonra yeniden dirilmekYaptıklarımızın kaydedildiği ve hesap günü bize verilecek olan kitabımızYukarıda aşağıdakilerden hangisinin açıklaması yoktur? Atatürk hangi bayramı çocuklara armağan etmiştir? A doğal sayısı 63ten küçüktür. 92 sayısının A ile bölümünden kalan 4 olduğuna göre bu koşula uyan kaç farklı A sayısı vardır? Ablasının yaşı, Asiyenin yaşının 2 katından 4 eksiktir. Ablası 14 yaşında olduğuna göre, Asiye kaç yaşındadır? Mustafa matematik kitabındaki 105 problemin 2/5ini yanlış çözdü. Mustafa kaç problemi doğru çözmüştür? I - - - - walking to taking the bus. Aşağıdakilerden hangisi namaz kılmak için kişide bulunması gereken şartlardan biri değildir? Aşağıda verilen ifadelerden doğru olanların başına "D", yanlış olanların başına "Y" yazınca doğru cevap hangi seçenek olur?( ) Evlerdeki akkor lambalar, tasarruflu lambalar ile değiştirilmelidir.( ) Bozuk musluklar tamir edilmelidir.( ) Dayanıklı tüketim mallarını alırken A+++ enerji verimi olanlar tercih edilmelidir. Bir yaş daha büyüyoruz.Yaş meyveleri topladı.Cümlelerinde altı çizili sözcükler arasındaki anlam ilişkisine ne denir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir