S:1

Aşağıdaki sıralanan maddelerin hangisi katı-sıvı-gaz- şeklinde sıralanmıştır?

Aşağıdaki sıralanan maddelerin hangisi katı-sıvı-gaz- şeklinde sıralanmıştır? sorunun cevabı "Buz– süt – hava" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Bir tane amonyum nitrat( NH4NO3 ) bileşiğinde toplam kaç tane atom bulunur? Aşağıdaki sözcüklerden hangisinin yazımında bir yanlışlık yoktur? Aşağıdakilerden hangisi ürünün geçirdiği aşamalardan birisi değildir? Akşam vakitlerinde fazla miktarda çay ya da kahve içildikten sonra uykunun kaçması, uykuya dalınamaması gibi durumla karşılaşılması aşağıda verilen merkezi sinir sistemi yapılarından hangisinin ürettiği impulsların bastırılmasıyla ortaya çıkar? Haçlı Seferleri sırasında Avrupalılar, doğ ükelerindegödüleri kâğıt, matbaa, barut ve pusulagibi birçk buluş sefer döüşüükelerine getirmişerdir.Verilen bilginin, Avrupaa meydana gelenaşğıaki gelişelerden hangisinin ortayaçımasıda bir etkisi yoktur? Okulların ilk açıldığı hafta kutlanan haftanın adı nedir? Aşağıdakilerden hangisi vacip bir namazdır? Sebil ve Güvercinler adlı eser aşağıdaki yazarlardan hangisine aittir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde göz sözcüğü de- yim içinde kullanılmıştır? Bir ikizkenar üçgenin eşkenarlarından birinin uzunluğu 9 cm, üçüncü kenarı 13 cm olduğuna göre bu üçgenin çevresi kaç cmdir? I. Familya II. Takım III. Sınıf IV. Cins V. TürYukarıda verilen sınıflandırma birimlerinden hangisinde bireylerarasındaki benzerlik en fazladır? • imsak• iftar• SahurYukarıda verilen kavramlar daha çok hangi ibadetle ilgilidir? Bir limonatada limon suyu miktarının su miktarına oranı 3/8 dur. Bu limonatada 96 mL su kullanıldığına göre kaç ml limon suyu kullanılmıştır? Aşağıdaki bayramlardan hangisi milli bayramlarımızdandır? Millî egemenlik, hürriyet ve adalet anlayışları aşağıda verilen yönetim şekillerinden hangisinde daha kolay uygulanabilir? Bu olayı biraz kurcalayıp gerçekleri ortaya çıkaracağım.Bu cümledeki altı çizili sözcüğün anlamı aşağıdakilerden hangisidir? İzmirin bazı eski köşkleri ve konakları restore edilerek yeniden yaşama kavuşturuldu. Peterson Köşkü, büyük bahçesiyle; Murat Köşkü de çeşitli imkânlarıyla halka açıldı. Pasaport İskelesi ise geçmişe ait mimarî kimliğini öne çıkartan, kentin anılarına saygılı ve özgün tasarımıyla hizmet vermeye başladı. Bu metne en uygun başlık aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi yanlıştır? Besinleri ........................................... kaynaklardan elde ederiz.Cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Suna is a hardworking student. She - - - - does her homework regularly. Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir