S:1

Ders çalışırken veya kitap okurken kitapla aramızda yaklaşık olarak kaç cm mesafe bulunmalıdır?

Ders çalışırken veya kitap okurken kitapla aramızda yaklaşık olarak kaç cm mesafe bulunmalıdır? sorunun cevabı "30-40 cm" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Hücrenin yönetim ve denetim merkezidirYukarıda özellikleri verilen organel aşağıdakilerden hangisidir? Ay ile ilgili aşağıdaki bilgilerden hangisi yanlıştır? Büyük kayaların yosun tutan tarafları hangi yönü gösterir? Dört yüz yetmiş dokuz bin beş yüz otuz iki sayısının rakamla yazılışı aşağıdakilerden hangisidir? Tüm işletmelerde birimlerin çalışırken birbirleri ile uyumlu olması şartı, yönetimin temel işlevlerinden hangisi ile ilgilidir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde özlem duygusu hakimdir? Saat 09.00da çalışmaya başlayan bir işçi, 45 dakika çalışıp 10 dakika mola veriyor.Bu şekilde çalışmaya devam ederse ikinci molayı saat kaçta verir? Aşağıdakilerden hangisi anlaşmazlıkların çözülmesine olumlu katkı sağlamaz? 5 basamaklı bir doğal sayıda hangi rakam başa gelemez? 4, 8, 7, 6 rakamlarını birer kez kullanarak yazılabilecek dört basamaklı en büyük tek sayı ile 3398 sayısının farkı kaçtır? Aşağıda verilenlerden hangisi formülle gösterilebilen bir elementtir? Aşağıdakilerin hangisinde bir bilgi yanlışı vardır? KORKULUK VE KIRLANGIÇTarlalardaki, bostanlardaki korkuluğu hepiniz bilirsiniz değil mi? Eski bir ceketi, yamalı pantolonu, hele hele yırtık pırtık şapkası ile çok hoştur. İşte bu korkuluklardan bir tanesi, sıcak bir bahar günü, kendi kendine türkü söylüyormuş. Hiç korkuluk da türkü söyler mi? demeyin. Yalnız olunca hava da mis gibi bahar kokunca herkes bir şeyler yapmak ister. Bizim korkuluk da tarlanın üstünden uçup giden leyleklere, kırlangıçlara imrenerek bakıyor, Ah ne olur, bir tanesi türkümü duysa da yanıma inse. diyormuş. Havada dönüp duran kırlangıçlardan bir tanesi aşağıya bir göz atmış. Gözlerine inanamamış. Aşağıda bir korkuluk, neşesi ile yeri göğü birbirine katmıyor mu! Kırlangıç şöyle aşağıya doğru süzülmüş. Doğrusu ya her zaman görmeye alıştığı asık suratlı korkuluklara bu hiç benzemiyormuş.Korkuluğun imrenerek baktığı kuşlar arasında aşağıdakilerden hangisi yoktur? Burnumuz tıkalı olduğunda yiyeceklerin tadını tam olarak alamayız. Bunun sebebi aşağıdakilerden hangisidir? Dört Halife Devrine Cumhuriyet Dönemide denilmesinin nedeni aşağıdakilerden hangisidir? Bir basamaklı kaç farklı asal sayı vardır? Bir tabak, içindeki eş kütleli 25 çikolata ile birlikte tartıldığında 400 gram, boşken tartıldığında 150 gram gelmektedir. Buna göre çikolatalardan herbiri kaç gramdır? Aşağıdakilerden hangisi güvenli oyun alanlarından birisi değildir? Milli yas ilan eden kurum hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi isteklerimizi alabilmek için yapmamız gereken bir davranıştır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir