S:1

Bitkilerdeki ksilemle ilgili;
I. Yapraktan köke su ve mineral taşır.
II. Cansız hücrelerden oluşur.
III. Taşıma sırasında enerji harcanmaz.
ifadelerinden hangileri doğrudur?

Bitkilerdeki ksilemle ilgili;I. Yapraktan köke su ve mineral taşır.II. Cansız hücrelerden oluşur.III. Taşıma sırasında enerji harcanmaz.ifadelerinden hangileri doğrudur? sorunun cevabı "II ve III. " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
TBMMde kurulan ilk muhalefet partisi aşağıdakilerden hangisidir? Berat'ın 500 Kr'u vardı. 75 Kr a kalem, 50 Kra silgi, 250 Kra defter aldı.Geriye kaç Kru kaldı? Beyin cerrahisi alanında yaptığı çalışmalarla bilinen dünyaca ünlü bilim insanımız hangisidir? Aşağıdaki işlemlerden hangisi doğrudur? Almanya, aşağıdaki konferanslardan hangisinde dört işgal bölgesine ayrılmış ve bu bölgeler Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık (İngiltere), Fransa ve Sovyetler Birliğinin yönetimine bırakılmıştır? Planlı bir öğrenci aşağıdakilerden hangisini yapmaz? Aşağıdakilerden hangisi azalan su kaynaklarında israfı önlemek için gerekli tasarruf tedbirlerinden biri değildir? The hotel has two swimming - - - - . The first one is small, but the second one has an Olympic size. Haftanın günleri sayısı bir düzineden kaç eksiktir? Türkiyede seracılığın Ege ve Akdeniz bölgelerinde gelişmesinde, bu bölgelerin aşağıdaki özelliklerinden hangisi en çok etkili olmuştur? 32x1000 işleminin sonucu kaçtır? Türk İdare Sistemi içinde Bakanlık merkez teşkilatında aşağıdaki hiyerarşik kademeler ve birim unvanlarından hangisi bulunmaz? İki çokluktan biri artarken diğeri de aynı oranda artıyorsa ; bu iki çokluk arasında nasıl bir orantı vardır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde nesnel anlatım vardır? Bir bebek arabasını sürerken uygulanan kuvvet hangisidir? Hangi cümlede yazım yanlışı vardır? 8 TL, 6 TL 60 Kr den ne kadar fazladır? Aşağıdaki eşitliklerden hangisi yanlıştır? I. Kromozom sayısıII. Mitokondri sayısıIII. Hareket yeteneğiIV. Sitoplazma miktarıYukarıda verilenlerden hangileri sağlıklı bir insanda yumurta ve spermde farklılık gösterebilir? Aşağıdakilerden hangisi yazılı ifade tarzlarından biri değildir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir